اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
اهدای بیش از دو تن اقلام غذایی به خانواده های نیازمند استان خوزستان
1399/07/10

اهدای بیش از دو تن اقلام غذایی به خانواده های نیازمند استان خوزستان

شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در روز چهارشنبه 9 مهر ماه، بیش از دوتن اقلام غذایی جهت توزیع در بین خانواده های نیازمند استان خوزستان- اهواز به موسسه خیریه آبشار عاطفه ها اهداء کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره‌ای افق کوروش، این اقدام افق کوروش در راستای تداوم عمل به مسئولیت های اجتماعی خود و همکاری نزدیک با موسسات خیریه جهت کمک به تامین معیشت خانواده های نیازمند کشورمان صورت گرفته است.

گفتنی است در سالیان اخیر  افق کوروش بر اساس برنامه ریزی های انجام شده و در راستای تداوم بخشی از مسئولیت های اجتماعی خویش کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به صورت ماهانه و از طریق موسسات خیریه در اختیار نیازمندان مناطق محروم کشور قرار داده است.


برچسب ها:

مسئولیت اجتماعی

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

انتخاب مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به عنوان رئیس هیأت مدیره

1399/04/30

در دومین دوره انتخابات اتحادیه سراسری فروشگاه های زنجیره ای دکتر امیرخسرو فخریان مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با کسب اکثریت آراء برای بار دوم به عنوان رئیس این اتحادیه انتخاب شد.

تجدید میثاق افق کوروشی ها با آرمان های بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ

1399/03/03

مدیران و کارکنان افق کوروش در جوار مزار استاد حاج محمد کریم فضلی- بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ- عهد و پیمان بسته اند که برای آبادی و شکوفایی سرزمین ایران تلاش کنند و راه ایشان را برای دستیابی به چشم اندازهای ترسیم شده ادامه دهند.