اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
تقدیر از برگزیدگان  نخستین دوره آموزش فروش حرفه‌ای در افق کوروش
1399/09/12
با حضور مدیرعامل و قائم مقام افق کوروش انجام شد:

تقدیر از برگزیدگان  نخستین دوره آموزش فروش حرفه‌ای در افق کوروش

در مراسمی با حضور مدیرعامل و قائم مقام شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش از برگزیدگان نخستین دوره آموزشی فروش حرفه ای در خرده فروشی های زنجیره ای تقدیر شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، در پایان دوره آموزشی فروش حرفه‌ای که با برنامه ریزی واحد آموزش و توسعه منابع انسانی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش برای نخستین بار در کشور و به صورت پایلوت( آزمایشی) در منطقه 11 افق کوروش برگزار شده است فروشگاه و سوپروایزر برتر بر اساس بالاترین میانگین نمره عملکرد انتخاب و معرفی و طی مراسمی مورد تقدیر قرار گرفتند.

در مراسم تقدیر از برگزیدگان نخستین دوره آموزشی فروش حرفه ای که با حضور دکتر فخریان مدیرعامل، دکترصبوری، قائم مقام مدیرعامل، آقای کامیاب؛ معاون منابع انسانی و جمعی از مدیران شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش برگزار شد از کارکنان شعبه پردیس عدالت منطقه 11 و هومن حقی تبار سوپروایزر منتخب این منطقه تقدیر و تشکر به عمل آمده و لوح تقدیر و جوایزی به ایشان اهداء شد.


برچسب ها:

افق کوروش
آموزش منابع انسانی
فروش حرفه ای

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

انتخاب مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به عنوان رئیس هیأت مدیره

1399/04/30

در دومین دوره انتخابات اتحادیه سراسری فروشگاه های زنجیره ای دکتر امیرخسرو فخریان مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با کسب اکثریت آراء برای بار دوم به عنوان رئیس این اتحادیه انتخاب شد.

تجدید میثاق افق کوروشی ها با آرمان های بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ

1399/03/03

مدیران و کارکنان افق کوروش در جوار مزار استاد حاج محمد کریم فضلی- بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ- عهد و پیمان بسته اند که برای آبادی و شکوفایی سرزمین ایران تلاش کنند و راه ایشان را برای دستیابی به چشم اندازهای ترسیم شده ادامه دهند.