اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
ارسال محموله کمک افق کوروش به آسایشگاه خیریه کهریزک البرز
1399/10/10

ارسال محموله کمک افق کوروش به آسایشگاه خیریه کهریزک البرز

شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به منظور همراهی و یاری رساندن به آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز یک محموله شامل اقلام اساسی به این مرکز اهدا کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، این شرکت در راستای مسئولیت های اجتماعی خود، روز سه شنبه نهم دیماه، محموله یک تنی کمک های غیر نقدی خود را به آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز که به صورت غیر انتفاعی و از محل کمک های مردمی اداره می شود، ارسال کرده است.

کمک های ارسالی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به مرکز نگهداری، درمان و آموزش معلولین و سالمندان کهریزک استان البرز، اقلام اساسی از قبیل روغن، برنج، قند و شکر، تن ماهی، رب گوجه فرنگی و انواع مواد شوینده و بهداشتی را شامل می شود.

شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در راستای مسئولیت های اجتماعی خود علاوه بر همکاری و کمک به نهادهای خیریه و عام المنفعه بویژه نهادهای غیردولتی و مردم نهاد؛ همواره و در بحران های مختلف نظیر سیل، زلزله و... در کنار هموطنان عزیز در اقصی نقاط کشور بوده است.


برچسب ها:

افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
مسئولیت اجتماعی
خیریه
کهریزک
اقلام اساسی

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

انتخاب مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به عنوان رئیس هیأت مدیره

1399/04/30

در دومین دوره انتخابات اتحادیه سراسری فروشگاه های زنجیره ای دکتر امیرخسرو فخریان مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با کسب اکثریت آراء برای بار دوم به عنوان رئیس این اتحادیه انتخاب شد.

تجدید میثاق افق کوروشی ها با آرمان های بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ

1399/03/03

مدیران و کارکنان افق کوروش در جوار مزار استاد حاج محمد کریم فضلی- بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ- عهد و پیمان بسته اند که برای آبادی و شکوفایی سرزمین ایران تلاش کنند و راه ایشان را برای دستیابی به چشم اندازهای ترسیم شده ادامه دهند.