اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
افق کوروش؛ سی و پنجمین شرکت برتر ایران؛
1399/11/27
در همایش شرکت های برتر ایران اعلام شد:

افق کوروش؛ سی و پنجمین شرکت برتر ایران؛ "شرکت پیشرو" در بین شرکت های برتر و حائز "رتبه اول" از نظر شاخص فروش در گروه فروشگاه ها

 

در بیست و سومین دوره معرفی شرکت های برتر ایران که روز یکشنبه 26 بهمن ماه در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد  شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش؛ عنوان "سی و پنجمین شرکت برتر ایران" ، " شرکت پیشرو" در بین شرکت‌های برتر و "رتبه اول" از نظر شاخص فروش در گروه فروشگاه ها را به دست آورد

 

به گزارش روابط عمومی افق کوروش درهمایش شرکت های برتر ایران که امسال به خاطر محدودیت های ناشی از اپیدمی کرونا با حضور تعداد محدودی از مدیران، مقامات و مدیران شرکت های برتر ایران برگزار شد نتیجه رتبه بندی شرکت های برتر ایران، شرکت های پیشرو( بر اساس روند رشد طی چهارسال اخیر)، شرکت های برتر از نظر رشد سریع و شرکت های برتر دارای رتبه های ویژه اعلام و طی آن، شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، عنوان "سی و پنجمین شرکت برتر ایران" ، "شرکت پیشرو" و "رتبه اول" از نظر شاخص فروش در گروه فروشگاه ها را کسب نمود و تندیس شرکت پیشرو و گواهینامه کسب رتبه اول از نظر شاخص فروش در گروه فروشگاه ها به دکتر حسین صبوری؛ قائم مقام شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش اهداء شد.

گفتنی است از آنجا که شرکت های برتر فهرست IMI-100 که هر سال توسط مرکز رتبه بندی شرکت های برتر سازمان مدیریت صنعتی ایران و بر اساس شاخص هایی همچون: "بیشترین فروش"، "بیشترین سودآوری"، " بالاترین ارزش بازار"، " بالاترین ارزش افزوده" ، بیشترین دارایی"، " بالاترین اشتغال زایی"، و " بالاترین بهره وری کل عوامل" انتخاب می شوند سهم زیادی از تولید ملی را به خود اختصاص داده اند کسب عنوان "سی و پنجمین شرکت برتر ایران" ، "شرکت پیشرو" و "رتبه اول از نظر شاخص فروش در گروه فروشگاه ها" توسط شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش دستاوردی مهم و موفقیتی بزرگ محسوب می شود.

شایان ذکر است سازمان‌مدیریت‌صنعتی از سال 1377 رتبه‌بندی شرکت های برتر ایران (IMI-100) را با ارائه آمار و اطلاعات شفاف و مفید در مورد بنگاه‌های اقتصادی کشور، انجام و تلاش می کند تا امکان شناخت و درک دقیق‌تری از مقیاس، ساختار مالی و اقتصادی صنایع و بنگاه‌های اقتصادی بزرگ کشور و فضای روشن‌تری از کسب و کار اقتصادی کشور را برای مدیران بنگاه‌های اقتصادی، سیاست‌گذاران و پژوهشگران فراهم نماید.


برچسب ها:

افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
همایش شرکت های برتر
شرکت های برتر ایران
شرکت پیشرو

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

شفافیت و نظارت؛ ویژگی های اصلی فروشگاه های زنجیره ای

1399/11/29

فروشگاه های زنجیره ای خصوصی نه تنها باعث ایجاد رقابت و افزایش کیفیت خدمات و رضایت مشتری شده است؛ بلکه شفافیت را در بهترین شکل ممکن در حوزه توزیع به وجود آورده است. شفافیت بالا به ساختار حقوقی این مجموعه ها و الزامات اداره و مدیریت آنها بر می گردد. داشتن یک شخصیت حقوقی مشخص الزام به رعایت قوانین مالی و مالیاتی در کل زنجیره تامین ایجاد می کند در حالیکه چنین الزاماتی برای خرده فروشان کوچک و مستقل الزامی نیست. از سوی دیگر گستردگی شعب و گردش بالای کالا در این مجموعه ها، ثبت و رصد تمام وقایع و تراکنش ها در طول زنجیره تامین و مکانیزه بودن کل فرآیندها را الزامی می سازد که این شیوه ثبت و مانیتورینگ، امکان نظارت دقیق سازمان های بیرونی را فراهم می سازد. بسیاری از گزارشات رسانه ای اخیر اگرچه از یک ضعف ناشی از شرایط تورمی حکایت می کند؛ اما روی دیگر سکه آن است که امکان ثبت و رصد فعالیت های فروشگاه های زنجیره ای فراهم است. این شفافیت در کنار آن نظارت، اصلی‌ترین ویژگی های فروشگاه های زنجیره ای و کلیدی ترین وجه تفاوت بخش خصوصی و دولتی و سیستم نوین با سازوکار سنتی بازار است.

افق کوروش؛ سی و پنجمین شرکت برتر ایران؛ "شرکت پیشرو" در بین شرکت های برتر و حائز "رتبه اول" از نظر شاخص فروش در گروه فروشگاه ها

1399/11/27

در بیست و سومین دوره معرفی شرکت های برتر ایران که روز یکشنبه 26 بهمن ماه در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش؛ عنوان "سی و پنجمین شرکت برتر ایران" ، " شرکت پیشرو" در بین شرکت‌های برتر و "رتبه اول" از نظر شاخص فروش در گروه فروشگاه ها را به دست آورد

انتخاب مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به عنوان رئیس هیأت مدیره

1399/04/30

در دومین دوره انتخابات اتحادیه سراسری فروشگاه های زنجیره ای دکتر امیرخسرو فخریان مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با کسب اکثریت آراء برای بار دوم به عنوان رئیس این اتحادیه انتخاب شد.

تجدید میثاق افق کوروشی ها با آرمان های بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ

1399/03/03

مدیران و کارکنان افق کوروش در جوار مزار استاد حاج محمد کریم فضلی- بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ- عهد و پیمان بسته اند که برای آبادی و شکوفایی سرزمین ایران تلاش کنند و راه ایشان را برای دستیابی به چشم اندازهای ترسیم شده ادامه دهند.