اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
اهداء بیش از 11 تن برنج به آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز
1400/02/11

اهداء بیش از 11 تن برنج به آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش به مناسبت ماه مبارک رمضان، بیش از 11 تن برنج به آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز اهدا کرد.

 

به گزارش روابط عمومی افق کوروش، این شرکت در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود در روز چهارشنبه 8 اردیبهشت ماه و همزمان با میلاد باسعادت امام حسن مجتبی(ع) و روز اکرام و نیکوکاری  بیش از 11 تن برنج را در قالب 1127 کیسه 10 کیلویی به آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز اهدا کرد.

اهداء 11 تن برنج به آسایشگاه خیریه کهریزک توسط شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش که به مناسبت ماه رمضان انجام شد در ادامه‌ی فعالیت‌های این شرکت جهت تأمین بخشی از ارزاق اساسی مورد نیاز این آسایشگاه و مشارکت در کمپین "سفره‌دار" این موسسه خیریه صورت گرفته است.


برچسب ها:

افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
مسئولیت اجتماعی
کهریزک

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

انتخاب مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش به عنوان رئیس هیأت مدیره

1399/04/30

در دومین دوره انتخابات اتحادیه سراسری فروشگاه‌های زنجیره‌ای دکتر امیرخسرو فخریان مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با کسب اکثریت آراء برای بار دوم به عنوان رئیس این اتحادیه انتخاب شد.

تجدید میثاق افق کوروشی‌ها با آرمان‌های بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ

1399/03/03

مدیران و کارکنان افق کوروش در جوار مزار استاد حاج محمد کریم فضلی، بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ، عهد و پیمان بسته‌اند که برای آبادی و شکوفایی سرزمین ایران تلاش کنند و راه ایشان را برای دستیابی به چشم اندازهای ترسیم شده ادامه دهند.