اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
اعطای جایزه ملی نخبگان و سرآمدان اقتصاد ایران به مدیرعامل فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
۱۳۹۶/۰۴/۳۱

اعطای جایزه ملی نخبگان و سرآمدان اقتصاد ایران به مدیرعامل فروشگاه زنجیره ای افق کوروش

 

 

مهندس امیر خسرو فخریان مدیر عامل فروشگاه زنجیره ای افق کوروش موفق به دریافت جایزه ملی "سرآمدان اقتصاد ایران و نخبگان اقتصادی" شد.

 

به گزارش روابط عمومی فروشگاه زنجیره ای افق کوروش، جایزه ملی سرآمدان اقتصاد ایران و نخبگان اقتصادی در شانزدهمین اجلاس سرآمدان اقتصاد ایران و بزرگترین ضیافت مشترک مدیران برتر حوزه تولید، خدمات و صادرات ایران، به مهندس امیرخسرو فخریان مدیرعامل فروشگاه زنجیره ای افق کوروش اهداء شد.

در این اجلاس که با حضور مقاماتی از نهاد ریاست جمهوری، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت امور اقتصاد و دارایی، مدیران نظام بانکی کشور و مدیران صنایع تولیدی و خدماتی در مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید، از برترین نخبگان اقتصاد تجلیل شد.

لوح تقدیر از سرآمدان اقتصادی  ایران به مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش

در بخش ویژه این اجلاس برای نخستین بار مراسم اهداء جایزه ملی سرآمدان اقتصاد ایران و نخبگان اقتصادی به برترین مدیران فروشگاه های زنجیره ای و صنایع تولیدی و خدماتی برگزار شد و مهندس امیر خسرو فخریان مدیرعامل فروشگاه زنجیره ای افق کوروش به عنوان مدیر برتر فروشگاه های زنجیره ای کشور شایسته ی دریافت "جایزه ملی سرآمدان اقتصاد ایران و نخبگان اقتصادی" شناخته شد.


برچسب ها:

افق کوروش
امیرخسرو فخریان
فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش
جایزه ملی نخبگان و سرآمدان اقتصاد ایران

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.