اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
به مناسبت روز خبرنگار؛ از خبرنگاران وفعالان عرصه خبر تجلیل شد
۱۳۹۶/۰۵/۲۹

به مناسبت روز خبرنگار؛ از خبرنگاران وفعالان عرصه خبر تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی فروشگاه زنجیره ای افق کوروش ، در نشستی صمیمانه به مناسبت روز خبرنگار و با حضور مدیر عامل فروشگاه زنجیره ای افق کوروش از  اصحاب رسانه و تلاش گران عرصه خبر تقدیر شد.

 

 

در این نشست مدیرعامل فروشگاه زنجیره ای افق کوروش ضمن عرض تبریک به مناسبت روز خبرنگار از تعامل و همکاری اصحاب رسانه قدردانی کرد و بر نقش و جایگاه والای خبرنگاران در عرصه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه تاکید نمود.

در ادامه این نشست ضرورت رشد و توسعه فروشگاه های زنجیره ای با توجه به منافع و مزیت های قابل توجه آن در اقتصاد ملی مورد تاکید قرار گرفت و نظرات و پیشنهاداتی از سوی خبرنگاران برای ارتقای کیفیت خدمات و همچنین افزایش سهم صنعت فروشگاه های زنجیره ای در کشور مطرح شد.

 

 

 

 


برچسب ها:

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
کودکان اوتیسم
فروشگاه زنجیره ای
فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش
فروشگاه های همواره تخفیف
خبرنگار
روزخبرنگار

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.