اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
جشنواره تابستانه فروشگاه زنجیره ای افق کوروش با جوایز ویژه
۱۳۹۶/۰۶/۰۶

جشنواره تابستانه فروشگاه زنجیره ای افق کوروش با جوایز ویژه

برای شرکت در جشنواره تابستانه فروشگاه زنجیره ای افق کوروش فقط تا پایان شهریور ماه فرصت باقی است.

 

 

به گزارش روابط عمومی، جشنواره تابستانه فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش که با همکاری برند اویلا و فامیلا، نوین زعفران، شادلی و شرکت ماریناسان وهمچنین برندهای مای بیبی و برنج آذوقه از یک مرداد ماه آغاز شده است، تا پایان شهریورماه ادامه دارد. 

 

 

یک دستگاه خودروی ساندرو، 19دستگاه خودروی 206، سه سفر تفریحی به اروپا هر کدام به ارزش 80 میلیون ریال، 60 سفر تفریحی به کیش به ارزش 12 میلیون ریال،20 سفر زیارتی به مشهد مقدس هر کدام به ارزش 15 میلیون ریال، 800 عدد ربع سکه بهار آزادی، 10 دستگاه گوشی آیفون 7، 75 عدد گوشی آیفون SE، 100 عدد تبلت به ارزش 5 میلیون ریال، 700 عدد سرخ کن ،  700 عدد پلوپز ، 200 پک هدیه ی ویژه نوین زعفران هر کدام به ارزش 120 هزار تومان، 700 عدد ماشین بازی کنترلی از جوایز ارزنده جشنواره تابستانی فروشگاه زنجیره ای افق کوروش است.

 

 

مشتریان برای شرکت در جشنواره تابستانه فروشگاه زنجیره ای افق کوروش با 10 هزار تومان خرید از محصولات شادلی یک امتیاز، هر 15 هزار تومان خرید از محصولات روغنی اویلا و فامیلا یک امتیاز، 20 هزار تومان خرید از محصولات سلولوزی سافتلن و مرسی و بارلی یک امتیاز، هر 30 هزار تومان خرید از محصولات زعفران دردانه و نوین زعفران یک امتیاز، به ازای خرید هر کیسه 5 کیلو و 10 کیلویی برنج آذوقه به ترتیب 1 و 2 امتیاز و با خرید یک بسته از محصولات مای بیبی 1 امتیاز و خرید 4 بسته 5 امتیاز بدست می آوردند. بر همین اساس هر مشتری با خرید بیشتر از کالاهای نامبرده، امتیاز بیشتری در قرعه کشی دریافت نموده و شانس برنده شدن افزایش می یابد.

لازم به ذکر است؛ کد قرعه کشی جشنواره تابستانه افق کوروش در ذیل فاکتور به مشتریان اختصاص داده می شود و  این کُد می بایست به سامانه 10000246 پیامک گردد.


برچسب ها:

فروشگاه زنجیره ای
فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش
فروشگاه های همواره تخفیف

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.