اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
قرعه کشی جشنواره رمضان فروشگاه زنجیره ای افق کوروش برگزار شد / اهدای جوایز به برترین ها
۱۳۹۶/۰۵/۰۱

قرعه کشی جشنواره رمضان فروشگاه زنجیره ای افق کوروش برگزار شد / اهدای جوایز به برترین ها

 

قرعه کشی پایانی جشنواره رمضان با حضور مدیران افق کوروش و شرکت پرداخت الکترونیک سامان در دو سطح "برترین فروشگاه افق کوروش در پایان جشنواره رمضان" و همچنین "سه فروشگاه برتر دارای بیشترین تراکنش" برگزار شد.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی فروشگاه زنجیره ای افق کوروش، در قرعه کشی جایزه "فروشگاه برتر افق کوروش" در پایان جشنواره رمضان، فروشگاه هایی با حداقل 5 هزار تراکنش خرید در قرعه کشی شرکت داده شدند و به این ترتیب از بین 190 فروشگاه مجاز و مشمول در قرعه کشی، جایزه ی فروشگاه برتر به "فروشگاه افق کوروش رشت سعدی" واقع در گیلان رسید که با حضور معاونت منطقه در این شعبه، به کارکنان این فروشگاه کارت هدیه 5 میلیون ریالی از سوی شرکت پرداخت الکترونیک سامان تعلق گرفت.

همچنین در مراسم قرعه کشی "سه فروشگاه برتر از لحاظ بیشترین رشد تراکنش" در ماه برگزاری جشنواره نسبت به ماه قبل آن نیز 225 فروشگاه مشمول این قرعه کشی شدند و سه فروشگاه کوروش رشت بهشتی در گیلان، رسالت نیرو دریایی و کوروش مهرآباد محمد باقر در تهران برنده شدند و کارکنان این سه فروشگاه به ترتیب حائز دریافت سکه تمام، نیم سکه و ربع سکه بهار آزادی شدند. 

 

 

 

 

 

به این ترتیب، جایزه فروشگاه برتر جشنواره رمضان به افق کوروش رشت سعدی رسید و فروشگاه های رشت بهشتی در گیلان، رسالت نیرو دریایی و کوروش مهرآباد محمد باقر در تهران به عنوان فروشگاه های برتر دارای بیشترین رشد تراکنش معرفی شدند.

در این مراسم، محمدجواد واعظ میر مدیر وجوه نقد و خزانه فروشگاه زنجیره ای افق کوروش از همکاری شرکت پرداخت الکترونیک سامان با فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در برگزاری این جشنواره قدردانی کرد و ضمن اشاره به پراکندگی شعب فروشگاه زنجیره ای افق کوروش در شهرستانها گفت: در برخی شهرستانها حجم استفاده از دستگاه های کارت خوان بسیار اندک است به طوریکه مردم این شهرستانها کماکان خرید کالا و محصولات خود از فروشگاه را به صورت نقدی انجام می دهند که برگزاری چنین جشنواره هایی می تواند مشتریان را به سمت انجام پرداخت های الکترونیک سوق دهد و ترغیب کند.  

 

 

 

 

لازم به ذکر است، جشنواره رمضان فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش که از 4 خردادماه لغایت 4 تیرماه در فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش برگزار شد و در مراسم قرعه کشی ویژه ی مشتریان و دارندگان کارت، 777 مشتری به صورت آنلاین برنده شدند و جایزه خود را دریافت کردند.


برچسب ها:

فروشگاه زنجیره ای
فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش
فروشگاه های همواره تخفیف
بانک سامان

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد

۱۳۹۷/۰۳/۲۸

پس از پیاده سازی موفق بزرگ ترین ناوگان توزیعی کشور و در راستای حفظِ کیفیت و تازگی کالاهای لبنی و یخچالی، برای اولین بار در صنعت فروشگاه های زنجیره ای کشور، ناوگان مجهز به سیستم سرمایش و یا به اصطلاح زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد.