اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
حمایت افق کوروش از دومین بازارچه نیکوکاری شکوه مهرورزی
۱۳۹۶/۰۶/۲۶

حمایت افق کوروش از دومین بازارچه نیکوکاری شکوه مهرورزی

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش حامیِ دومین " بازارچه نیکوکاری شکوه مهرورزی" شد. 
 

به گزارش روابط عمومی فروشگاه زنجیره ای افق کوروش، دومین "بازارچه نیکوکاری شکوه مهرورزی" به نفع کودکان آسایشگاه معلولین ذهنی شهید بهشتی و با حضور جمعی از هنرمندان و ورزشکاران در بلوار وکیل آباد مشهد برگزار شد. 


فروشگاه زنجیره ای افق کوروش در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و اشاعه فرهنگ نیکوکاری ضمن حمایت از برگزاری این بازارچه خیریه و برپایی غرفه معرفیِ خدمات و محصولات، حامیِ فرزندان آسایشگاه معلولین ذهنی شهید بهشتی مشهد شد.  

 


شایان توجه است؛ غرفه ی فروشگاه زنجیره ای افق کوروش در دومین بازارچه نیکوکاری شکوه مهرورزی به مدت 5 شب در جهت حمایت از کودکان آسایشگاه معلولین ذهنی شهید بهشتی در بلوار وکیل آباد واقع در مشهد  دائر بود و با استقبال گسترده ای از سوی عموم و بازدیدکنندگان مواجه شد.


برچسب ها:

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
افق کوروش
#pin_home
بازارچه نیکوکاری شکوه مهرورزی
مسئولیت اجتماعی
خیریه
آسایشگاه معلولین ذهنی
آسایشگاه شهید بهشتی مشهد
وکیل آباد مشهد
جشن نیکوکاری

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.