اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
فروشگاه زنجیره ای افق کوروش حامی کودکان بی سرپرست موسسه خیریه غدیر مشهد
۱۳۹۶/۰۷/۰۱

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش حامی کودکان بی سرپرست موسسه خیریه غدیر مشهد

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش در راستای اشاعه فرهنگ نیکوکاری و انجام فعالیت های خداپسندانه، به حمایت مادی و معنوی از کودکان تحت سرپرستی موسسه خیریه غدیر پرداخت. 
 
به گزارش روابط عمومی فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی، اشاعه فرهنگ نیکوکاری و انجام فعالیت های خیرخواهانه، از مجموعه خیریه غدیر مشهد که 400 کودک بی سرپرست را تحت پوشش دارد، حمایت کرد.


در جشنی که با حضور جمعی از خیرین و حامیان مالی این مجموعه و فرزندان تحت سرپرستی این موسسه خیریه برگزار شد، فروشگاه زنجیره ای افق کوروش با حمایت مادی و معنوی در جهت تسهیل و تقویت شرایط رفاهی و آموزشی این کودکان گام برداشت و با پرداخت مبلغ پنجاه میلیون ریال به حساب موسسه خیریه فرزندان غدیر مشهد در این امر خداپسندانه سهیم شد. 
 


برچسب ها:

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
افق کوروش
مسئولیت اجتماعی
موسسه خیریه غدیر مشهد
نیکوکاری
ایتام تحت پوشش
سرپرستی ایتام
حمایت مادی و معنوی

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.