اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
تقدیر انجمن اتیسم ایران از مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش
۱۳۹۶/۰۷/۰۱

تقدیر انجمن اتیسم ایران از مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش

مدیرعامل انجمن خیریه اتیسم ایران با اهدای لوح تقدیر به مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش از حمایت ایشان و مجموعه افق کوروش نسبت به انجمن و کودکان و نوجوانان مبتلا به اختلالات اتیسمی قدردانی کرد. 
 
به گزارش روابط عمومی فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، در تقدیرنامه انجمن خیریه اتیسم ایران خطاب به مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش آمده است؛  


جناب آقای مهندس امیر خسرو فخریان 
مدیر عامل محترم فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش

 
به شکرانه توفیق و به رسم ادب و ارادت بسی شایسته است از تلاش های بی دریغ و زحمات صادقانه جنابعالی در جهت رشد انجمن خیریه اتیسم ایران کمال تشکر و تقدیر را داشته باشیم؛ امید است با پشتوانه شما عزیزان گامی بلند جهت پیشگیری و کاهش افراد مبتلا به طیف اختلالات اتیسمی برداریم. 
 


برچسب ها:

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
افق کوروش
مدیرعامل افق کوروش
مهندس فخریان
مسئولیت اجتماعی
انجمن اوتیسم
حامی مالی
تقدیرنامه

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.