اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
افق کوروش حامی آموزش کودکان اتیسم شد/ اهدای بیش از 600 پک نوشت افزار به کودکان و نوجوانان دارای اتیسم
۱۳۹۶/۰۷/۰۱

افق کوروش حامی آموزش کودکان اتیسم شد/ اهدای بیش از 600 پک نوشت افزار به کودکان و نوجوانان دارای اتیسم

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش با هدف حمایت از آموزشِ کودکان و نوجوانان اتیسم و در آستانه بازگشایی مدارس با اهدای 600 پک نوشت افزار در سه مقطع دبستان، راهنمایی و دبیرستان در جهت تقویت و تسهیل شرایط آموزشی این طیف گام برداشت.
 
به گزاش روابط عمومی فروشگاه زنجیره ای افق کوروش، جشن تولد فرشته های فصل تابستان انجمن اتیسم ایران با حضور معاونت اجرایی، مالی و منطقه یک فروشگاه زنجیره ای افق کوروش و جمعی از هنرمندان و خانواده های کودکان و نوجوانان اتیسم در "سالن همایش های امام علی" برگزار شد.


در این مراسم، مهندس حسین صبوری معاون اجرایی فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش بر اهمیت و ضرورت توجه به ایفای مسئولیت اجتماعیِ از سوی بنگاه های بزرگ اقتصادی تاکید کرد و گفت: فروشگاه زنجیره ای افق کوروش به عنوان بزرگترین فروشگاه زنجیره ای کشور در جهت حمایت از کودکان و نوجوانان اتیسم، آمادگی ارائه ی خدمات متنوعی را در جهت بهبود زندگی و برقراری فرآیند اجتماعی شدن این طیف عزیز دارد.


وی همچنین به برگزاری کلاس های دورهمی آموزش مهارت های اجتماعی و شهروندی در شعب فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به منظور تسهیل برقراری ارتباطات اجتماعی فرزندان دارای اتیسم اشاره کرد و افزود: فروشگاه زنجیره ای افق کوروش در جهت گسترش همکاری ها و تعامل با انجمن اتیسم ایران و آموزش پرسنل فروشگاهی خود در چگونگی نحوه برخورد با این طیف، در تلاش است تا محیط مناسبی را  برای حضور خانواده های طیف اتیسم فراهم نماید و انجمن اتیسم ایران را در مسیر شناخت عموم جامعه نسبت به این اختلال و چگونگی نحوه برخورد با کودکان و نوجوانان دارای اتیسم یاری سازد. 


در انتهای این مراسم، انجمن اتیسم ایران به پاسداشت تلاش های بی دریغ و زحمات صادقانه مجموعه افق کوروش در حمایت از این انجمن و مبتلایان به اختلالات اتیسم از مدیر عامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش و معاونت اجرایی افق کوروش تجلیل به عمل آوردند و همچنین با اهدای لوحی تقدیر به معاونان افق کوروش از حمایت های این مجموعه از انجمن اتیسم ایران و کودکان و نوجوانان مبتلا به اختلالات اتیسمی قدردانی کردند. 

 

 

 

 


برچسب ها:

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
افق کوروش
مدیرعامل افق کوروش
مسئولیت اجتماعی
انجمن اوتیسم
حامی مالی
کودکان اوتیسم
تولد کودکان اوتیسم
هنرمندان
حامیان اوتیسم

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.