اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
با اعطای تندیس زرین؛  مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش چهره ماندگار صنعت و تجارت ایران شد
۱۳۹۶/۰۷/۱۶

با اعطای تندیس زرین؛ مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش چهره ماندگار صنعت و تجارت ایران شد

مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش موفق به دریافت تندیس زرین چهره ماندگار صنعت و تجارت ایران شد. 

 

به گزارش روابط عمومی فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش،  اجلاس چهره های ماندگار صنعت و تجارت با حضور مقامات اقتصادی و مدیران برتر واحدهای تولیدی و صنعتی ایران در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد. 


در این اجلاس پس از ارزیابی شاخص‌های 7گانه مدیریت و انجام ممیزی های صورت گرفته از سوی هیات داوران، مدیر عامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به عنوان چهره ماندگار صنعت و تجارت در سال 1396 معرفی شد. 


همچنین مرکز آموزش و پژوهش مدیریت ایران در مقام تجلیل و تکریم و با توجه به سه ویژگی "تخصص، توانمندی و شایستگی" گواهینامه چهره ماندگار صنعت و تجارت ایران را به مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش تقدیم کرد. 


در بخشی از این تقدیرنامه خطاب به مدیر عامل آمده است؛ روحیه سپاس و قدرشناسی ایجاب می کند تا از انسان هایی که سرمایه خویش را بی دریغ در راه رسیدن به اهداف والای کشور عزیزمان هزینه می کنند، تجلیل و تکریم به عمل آید؛ امید است همچنان با گام های استوار برای سربلندی ایران عزیز و نسل های آینده کوشا باشید. 


شایان توجه است؛ ممیزی صورت گرفته در اجلاس چهره های ماندگار صنعت و تجارت بر مبنای ارزیابی شاخص های 7 گانه مدیریت منجمله رهبری( مدیریت اهداف- مدیریت بودجه و ارزیابی عملکرد – مدیریت روابط عمومی( ، مدیریت منابع( مدیریت منابع انسانی- مدیریت مالی و دارایی- مدیریت مشارکتها و اعتبارات) ، مدیریت زنجیره تامین( مدیریت تامین کنندگان – مدیریت ارتباط با مشتریان)، مدیریت عملیات(مدیریت برنامه ریزی و سیستم ها- مدیریت تولید و عملیات- مدیریت لجستیک و پشتیبانی- مدیریت پروژه )، مدیریت کیفیت و بهره وری(مدیریت استانداردها و طرح ریزی کیفیت– مدیریت تضمین کیفیت – مدیریت کنترل کیفیت – بهره وری) ، مدیریت بازرگانی( مدیریت بازاریابی – مدیریت فروش – مدیریت خدمات پس از فروش) ، مدیریت تکنولوژی(مدیریت دانش(مهندسی) – مدیریت انتقال تکنولوژی- مدیریت نگهداری و تعمیرات- مدیریت تحقیق و توسعه) صورت پذیرفته است. 


گفتنی است؛ در این اجلاس معاونت اجرایی به نمایندگی از مدیرعامل، تندیس زرین اجلاس چهره های ماندگار صنعت و تجارت سال 96 را از سوی مقامات حاضر در اجلاس دریافت نمود. 
 


برچسب ها:

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
افق کوروش
تندیس چهره ماندگار صنعت و تجارت
مهندس فخریان
لوح تقدیر
تندیس زرین
همایش چهره های ماندگار

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد

۱۳۹۷/۰۳/۲۸

پس از پیاده سازی موفق بزرگ ترین ناوگان توزیعی کشور و در راستای حفظِ کیفیت و تازگی کالاهای لبنی و یخچالی، برای اولین بار در صنعت فروشگاه های زنجیره ای کشور، ناوگان مجهز به سیستم سرمایش و یا به اصطلاح زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد.