اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
مسافران اروپایی افق کوروش مشخص شدند
۱۳۹۶/۰۸/۰۶
در دومین مرحله از قرعه کشی جوایز جشنواره تابستانه افق کوروش؛ 

مسافران اروپایی افق کوروش مشخص شدند

در دومین مرحله از قرعه کشی جوایز جشنواره تابستانه افق کوروش، برندگان سفر اروپایی و همچنین سفر زیارتی به مشهد مقدس معرفی شدند.


به گزارش روابط عمومی فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، دومین مرحله قرعه کشی جوایز جشنواره تابستانه فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با حضور مدیران ارشد شرکت نوین زعفران که جوایز 3 سفر تفریحی اروپا ، 24 سفر زیارتی مشهد مقدس ، 20 گوشی آیفون 7، 104 ربع سکه بهار آزادی و 212 پک هدیه نوین زعفران را تامین کرده بودند، در محل شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش برگزار شد.


در اين مراسم که به صورت زنده از صفحه اینستاگرام فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش پخش شد، جایزه ی سفر تفریحی اروپا در جشنواره تابستانه فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش به دو مشتری خوش شانس از استان های فارس و خراسان رضوی تعلق گرفت و برنده ی دیگر سفر تفریحی اروپا نیز از بین شرکت کنندگان در مسابقات اینترنتی نوین زعفران به قید قرعه مشخص شد.


مسابقه اینترنتی نوین زعفران طی 6 هفته در مرداد و شهریور سال جاری از طریق کانال تلگرامی افق کوروش برگزار شد و در طی برگزاری این مسابقه هر هفته 4 ربع سکه بهار آزادی، 4 پک نوین زعفران به ارزش یک میلیون و 200 هزار ریال و یک سفر به مشهد به ارزش 15 میلیون ریال به قید  قرعه به شرکت کنندگان تقدیم شد.


همچنین در ادامه این مراسم، برندگان 18 سفر زیارتی به مشهد مقدس به ارزش 15 میلیون ریال، 80 ربع سکه بهار آزادی و 188 پک هدیه نوین زعفران هر یک به ارزش یک میلیون و 200 هزار ریال و 2 عدد گوشی همراه آیفون 7 به قید قرعه تعیین گشتند.


برای کسب اطلاعات بیشتر از اسامی برندگان جشنواره تابستانه فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش می توانید به کانال تلگرام افق کوروش به آدرس باشگاه مشتریان افق کوروش (@okclub) و سایت افق کوروش به آدرس okcs.ir  مراجعه فرمائید.
 


برچسب ها:

افق کوروش
فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
نوین زعفران
سفر به اروپا
سفر اروپایی

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد

۱۳۹۷/۰۳/۲۸

پس از پیاده سازی موفق بزرگ ترین ناوگان توزیعی کشور و در راستای حفظِ کیفیت و تازگی کالاهای لبنی و یخچالی، برای اولین بار در صنعت فروشگاه های زنجیره ای کشور، ناوگان مجهز به سیستم سرمایش و یا به اصطلاح زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد.