اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
خدمت رسانی افق کوروش در ایام اربعین حسینی
۱۳۹۶/۰۸/۱۷

خدمت رسانی افق کوروش در ایام اربعین حسینی

شعب فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش به منظور خدمت رسانی به عزاداران و زائرین در ایام اربعین حسینی فعال می باشد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، شعب فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش در ایام اربعین حسینی آماده ی خدمت رسانی به عزاداران حسینی هستند.

 

فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در روزهای 18 و 19 آبان ماه 96 مصادف با ایام اربعین حسینی از ساعت 8 صبح لغایت 22:30 دقیقه دائر می باشد و پذیرای مشتریان و شهروندان عزیز هستند. 

 

همچنین لازم بذکر است؛ شعب فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در استان های مرزی کشور و مسیرهای عبور زائران حرم حسینی (ع) نیز آماده خدمت رسانی به زائران و شرکت کنندگان در راهپیمایی اربعین حسینی می باشند.


برچسب ها:

افق کوروش
اربعین
شعب
ساعت کاری

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.