مجله کوروش /  اخبار

چاپ
افق کوروش حامی داوران فوتبال جام شهدا شد 
۱۳۹۶/۰۸/۲۳

افق کوروش حامی داوران فوتبال جام شهدا شد 

شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در دیدار رده بندی و نهایی سومین دوره تورنمنت چهارجانبه جام شهدا حامی داوران این مسابقات شد. 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، سومین دوره تورنمنت چهار جانبه جام شهدا با حضور تیم های سایپا، پارس جنوبی جم، تراکتورسازی تبریز و پدیده مشهد برگزار و این دوره از رقابت ها از ۱۹ آبان آغاز و در تاریخ ۲۳ آبان به پایان می‌رسد. 


فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در دیدار رده بندی این رقابت ها که بین دو تیم پدیده و پارس جنوبی در ورزشگاه شهر قدس و در ساعت 15:15 دقیقه روز دوشنبه 22 آبان ماه انجام و به صورت زنده از شبکه ورزش پخش شد، حامیِ داوران این دوره از رقابت ها گردید. 


در دیدار تیم های تراکتورسازی و سایپا که عصر روز سه شنبه 23 آبان ماه در ورزشگاه تختی به مصاف هم خواهند رفت و این مسابقات به صورت زنده از شبکه ورزش صدا و سیما پخش خواهد شد، نیز شرکت فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش حامیِ داوران این رقابت ها است.


لازم به ذکر است؛ مسابقات جام شهدا تورنمنتی دوستانه با هدف پاسداشت و ادای احترام به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی و شهدای ۸ سال دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است که این دیدارها هر سال یکبار در ورزشگاه شهر قدس و تختی تهران برگزار می شود. 

 

 


 

 


برچسب ها:

فروشگاه های همواره تخفیف
افق کوروش
فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
#تخفیف
جام شهدا
فوتبال
حامی جام شهدا

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

راه اندازی فروشگاه اینترنتی افق کوروش با برند اُکالا / افتتاح شعب در عراق به زودی 

۱۳۹۶/۰۹/۰۸

 مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در مراسم چهارمین سالگرد افتتاح افق کوروش در جمع خبرنگاران از راه اندازی فروشگاه اینترنتی افق کوروش با برند اُکالا و حضور در خارج از مرزهای ایران خبر داد.