اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
افق کوروش حامی داوران دیدار فینال مسابقات فوتبال جام شهدا + گزارش تصویری 
۱۳۹۶/۰۸/۲۵
تقدیر معاون وزیر ورزش از داوران جام شهدا ؛  

افق کوروش حامی داوران دیدار فینال مسابقات فوتبال جام شهدا + گزارش تصویری 

داوران دیدار فینال سومین دوره تورنمنت چهار جانبه جام شهدا از سوی معاون وزیر ورزش و جوانان و مقامات بنیاد شهید و امور ایثارگران مورد تقدیر قرار گرفتند. 


به گزارش روابط عمومی فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، دیدار فینال سومین دوره تورنمنت چهار جانبه جام شهدا با حضور تیم تراکتورسازی و سایپا به سرمربی گری یحیی گل محمدی و علی دایی عصر روز سه شنبه 23 آبان ماه در ورزشگاه تختی برگزار شد. 

در این مسابقات که به صورت زنده از شبکه ورزش پخش شد، تیم تراکتورسازی موفق شد با پیروزی در فینال مسابقات چهار جانبه جام شهدا قهرمان این مسابقات شود.

شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش حامی داوران دیدار فینال این مسابقات بود که داوران در پایان این دیدار از سوی معاون وزیر ورزش و جوانان و همچنین معاونت بنیاد شهید و امور ایثارگران مورد تقدیر قرار گرفتند. 

لازم به ذکراست؛ مسابقات چهارجانبه جام شهدا تورنمنتی دوستانه با هدف پاسداشت و ادای احترام به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی و شهدای ۸ سال دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است که هر سال یک بار برگزار می شود. 

 

 

 


 

 


برچسب ها:

فروشگاه های همواره تخفیف
افق کوروش
فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
#تخفیف
جام شهدا
فوتبال
حامی جام شهدا

ارسال نظر

ارسال

مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد

۱۳۹۷/۰۳/۲۸

پس از پیاده سازی موفق بزرگ ترین ناوگان توزیعی کشور و در راستای حفظِ کیفیت و تازگی کالاهای لبنی و یخچالی، برای اولین بار در صنعت فروشگاه های زنجیره ای کشور، ناوگان مجهز به سیستم سرمایش و یا به اصطلاح زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد.