اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
حضور افق کوروش در دومین نمایشگاه بین المللی فرانچایز و توسعه کسب و کار
۱۳۹۷/۱۰/۱۳
12 لغایت 15 دی ماه؛

حضور افق کوروش در دومین نمایشگاه بین المللی فرانچایز و توسعه کسب و کار

شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش از نخستین پیشگامان رونق کسب و کار به شیوه فرانچایز، در دومین نمایشگاه بین المللی فرانچایز و توسعه کسب و کار حضور پیدا کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، این شرکت از نخستین پیشگامان رونق کسب و کار به شیوه فرانچایز است که با هدف معرفی این شیوه کسب و کار در افق کوروش و ﺗﺒﯿﯿﻦ ﻇﺮﻓﯿﺖ ﻫﺎی ﻓﺮاﻧﭽﺎﯾــﺰ  در راﺳﺘﺎی ﺗﻮﺳﻌﻪ اﺷﺘﻐـــﺎل ﭘﺎﯾﺪار در صنعت فروشگاه های زنجیره ای در دومین نمایشگاه بین المللی فرانچایز و توسعه کسب و کار شرکت کرد.

علاقمندان جهت آشنایی و دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون اخذ امتیاز نمایندگی افق کوروش از تاریخ 12 لغایت 15 دی ماه و از ساعت 9 الی 17 می توانند از غرفه افق کوروش واقع در سالن 41B نمایشگاه بین المللی تهران بازدید کنند.

گفتنی است، در نخستین روز برپایی نمابین المللی فرانچایز و توسعه کسب و کار، عباس قبادی معاون محترم بازرگانی داخلی وزارت صمت از غرفه افق کوروش بازدید کرد.

لازم به ذکر است؛ این شرکت در پنجمین سالگرد افتتاح این فروشگاه و در راستای تقویت حوزه کارآفرینی، وامِ تجهیز فروشگاه های فرانچایز را تا سقف مبلغ 300 میلیون تومان افزایش داده است و علاوه بر ارائه تسهیلات خرید تجهیزات فروشگاهی، عدم نیاز به خرید نقدی اقلام و تحمل هزینه انبارداری یا خواب پول ( ارائه کالاها به صورت امانی)، بهره مندی از برند معتبر، سیستم فروش و مدیریت موجودی کالا، آموزش رایگان پرسنل فروشگاهی و در عین حال عدم پرداخت ورودی یا حق تابلو از مزیت های دریافت نمایندگی (فرانچایز) از فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش است.

 

 

 


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
فروشگاه ها ی زنجیره ای افق کوروش
فروشگاه های همواره تخفیف
فرانچایز

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

استقبال کم نظیر از کتاب هر آنچه که در مورد فرانچایز باید بدانید

۱۳۹۷/۰۸/۲۲

کتاب "هرآنچه که درمورد فرانچایز باید بدانید" با استقبال قابل توجهی از سوی علاقمندان و متقاضیان به ورود به این نوع کسب و کار مواجه شده به طوریکه نسخه الکترونیک آن ظرف ماه های اخیر بیش از 10 هزار بار توسط کاربران دانلود شده است.

زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد

۱۳۹۷/۰۳/۲۸

پس از پیاده سازی موفق بزرگ ترین ناوگان توزیعی کشور و در راستای حفظِ کیفیت و تازگی کالاهای لبنی و یخچالی، برای اولین بار در صنعت فروشگاه های زنجیره ای کشور، ناوگان مجهز به سیستم سرمایش و یا به اصطلاح زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد.