اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
حضور افق کوروش در دومین نمایشگاه بین المللی فرانچایز و توسعه کسب و کار
۱۳۹۷/۱۰/۱۳
12 لغایت 15 دی ماه؛

حضور افق کوروش در دومین نمایشگاه بین المللی فرانچایز و توسعه کسب و کار

شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش از نخستین پیشگامان رونق کسب و کار به شیوه فرانچایز، در دومین نمایشگاه بین المللی فرانچایز و توسعه کسب و کار حضور پیدا کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، این شرکت از نخستین پیشگامان رونق کسب و کار به شیوه فرانچایز است که با هدف معرفی این شیوه کسب و کار در افق کوروش و ﺗﺒﯿﯿﻦ ﻇﺮﻓﯿﺖ ﻫﺎی ﻓﺮاﻧﭽﺎﯾــﺰ  در راﺳﺘﺎی ﺗﻮﺳﻌﻪ اﺷﺘﻐـــﺎل ﭘﺎﯾﺪار در صنعت فروشگاه های زنجیره ای در دومین نمایشگاه بین المللی فرانچایز و توسعه کسب و کار شرکت کرد.

علاقمندان جهت آشنایی و دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون اخذ امتیاز نمایندگی افق کوروش از تاریخ 12 لغایت 15 دی ماه و از ساعت 9 الی 17 می توانند از غرفه افق کوروش واقع در سالن 41B نمایشگاه بین المللی تهران بازدید کنند.

گفتنی است، در نخستین روز برپایی نمابین المللی فرانچایز و توسعه کسب و کار، عباس قبادی معاون محترم بازرگانی داخلی وزارت صمت از غرفه افق کوروش بازدید کرد.

لازم به ذکر است؛ این شرکت در پنجمین سالگرد افتتاح این فروشگاه و در راستای تقویت حوزه کارآفرینی، وامِ تجهیز فروشگاه های فرانچایز را تا سقف مبلغ 300 میلیون تومان افزایش داده است و علاوه بر ارائه تسهیلات خرید تجهیزات فروشگاهی، عدم نیاز به خرید نقدی اقلام و تحمل هزینه انبارداری یا خواب پول ( ارائه کالاها به صورت امانی)، بهره مندی از برند معتبر، سیستم فروش و مدیریت موجودی کالا، آموزش رایگان پرسنل فروشگاهی و در عین حال عدم پرداخت ورودی یا حق تابلو از مزیت های دریافت نمایندگی (فرانچایز) از فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش است.

 

 

 


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
فروشگاه ها ی زنجیره ای افق کوروش
فروشگاه های همواره تخفیف
فرانچایز

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.