اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
تقدیر از افق کوروش به عنوان شرکت پیشرو در صنعت فرانچایز
۱۳۹۷/۱۰/۱۵

تقدیر از افق کوروش به عنوان شرکت پیشرو در صنعت فرانچایز

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش به عنوان شرکت پیشروی ایرانی در صنعت فرانچایز معرفی شد و ضمن اهدای تندیس زرین، از اهتمام این شرکت در توسعه شعب به شیوه فرانچایز تجلیل گردید.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، در دومین کنفرانس بین المللی "فرانچایز ایران" که با حضور برندهای معتبر داخلی، مدیران ارشد سازمان ها، شرکت های دولتی و خصوصی و کلیه علاقه مندان به این صنعت در نمایشگاه بین المللی فرانچایز و توسعه کسب و کار برگزار شد، از فرانچایز های پیشروی ایرانی تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم، شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به جهت پیشرو در توسعه شعب فرانچایز مورد تقدیر قرار گرفت و با اهدای تندیس زرین، به عنوان فرانچایز پیشروی ایرانی معرفی شد.

تندیس زرین فرانچایز پیشرو ایرانی با حضور مهدی غضنفری وزیر سابق صنعت معدن و تجارت، سید محمدرضا مرتضوی دبیر کل خانه صنعت، معدن و تجارت ایران به قائم مقام شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش اهدا گردید.

 

 

لازم به ذکر است در این همایش که با برگزاری پنلی تخصصی با موضوع "چالش ها و فرصت های توسعه صنعت فرانچایز در ایران" همراه بود، حسین صبوری قائم مقام مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به تشریح تأثیر صنعت فرانچایز در رشد اشتغال کشور پرداخت.


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
فروشگاه ها ی زنجیره ای افق کوروش
فروشگاه های همواره تخفیف
فرانچایز

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

کارت اعتباری معیشتی به رانندگان فعال حمل و نقل عمومی شهری ارائه می شود

۱۳۹۸/۰۵/۲۶

در راستای حمایت از رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی شهری کشور، تفاهم نامه ای سه جانبه با اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور و بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف اجرای طرح اعطای کارت اعتباری خرید کالا به امضاء رسید.