چون برای ما خیلی مهم هستید
یک تیم، مراقب رضایت شماست
7 صبح تا 11 شب، هر روز هفته
ما روزانه تجربه‌ی خرید شما از افق کوروش را، فاکتور به فاکتور پایش و با معدود کسانی که تجربه‌ی خرید رضایت‌بخشی نداشته‌اند،نفر به نفر گفتگو می‌کنیم، تا مسائل را شناسایی و به آن رسیدگی کنیم
چون برای ما خیلی مهم هستید از شما در خصوص تجربه خریدتان نظرسنجی میکنیم. به این صورت که اگر شماره همراه صحیح خود را به صندوق دار داده باشید، برای شما پیامکی پس از خریدتان ارسال میشود که در آن از شما میخواهیم از 1 تا 10 به ما با توجه به تجربه خریدتان امتیاز دهید.نظرات شما فاکتور به فاکتور بررسی میشود و با مشتریانی که امتیاز 1 تا 3 داده اند تماس گرفته شده تا علت این تجربه را از آنها جویا بشیم و بتونیم مشکلات و موانع رو برطرف کرده تا برای شما تجربه خرید خوبی رقم بزنیم.
چون برای ما خیلی مهم هستید برای برطرف شدن سریعتر ابهامات و سوالات احتمالی شما، در سایت افق کوروش امکانی فراهم شده که بتونید با سرچ سوال موردنظرتون با کمترین زمان به جواب از قبل آماده شده دسترسی پیدا کنید. این سوالات در قالب ها و موضوعات مختلفی هستند از ساعات کاری گرفته تا طرح ها و کمپین های فروش ما برای شما ..... این سوالات در واقع بر اساس پر تکرارترین سوالت شما عزیزان دسته بندی شده که میتونید ازش بهره مند بشید و به کمک رفع ابهاماتتون بتونیم تجربه خرید خوبی براتون رقم بزنیم.
چون برای ما خیلی مهم هستید برای رسیدگی به همه مسایل، سوالات، ابهامات و مشکلات شما واحدی در سازمان مستقر کردیم به نام "مرکز مراقبت از مشتری" که در 16 ساعت هر روز از 7 صبح تا 11 شب همکاران ما در خدمت شما عزیزان هستند. ما کلیه مطالب ورودی شما رو با دل و جون میشنویم، اونها را به صورت های صحیح بررسی میکنیم و برای رفع همه اونها اقدامات سریع انجام میدیم. ما دوست داریم شما از ما راضی باشید و در نهایت اینکه برای ما مهمه که بتونیم برای شما تجربه خرید خوبی رقم بزنیم.
چون برای ما خیلی مهم هستید برای دسترسی سریعتر به همکاران ما و جوابگویی راحتتر به شما عزیزان، در سایت افق کوروش امکانی فراهم کردیم که بتونید خیلی زود و راحت با همکاران مرکز مراقبت از مشتری ما گفتگو و صحبت آنلاین داشته باشید. همکارای ما در این قسمت به صورت آنلاین به صورت 16 ساعت در هر روز از ساعت 7 صبح تا 11 شب در خدمت شما برای پاسخگویی به سوالات و مشکلات احتمالی شما عزیزان هستند که در پی اون ما بتونیم تجربه خرید خوبی براتون رقم بزنیم.
چون برای ما خیلی مهم هستید میتونید و برای اینکه بتونید در فضای سوشیال با ما در ارتباط باشید ما یک صفحه اینستا گرام داریم و شما میتونید وارد اون و عضو بشید. در اون صفحه هر روز از آموزشهای آشپزی، تخفیفات روز افق کوروش و کلی مطالب جالب دیگه که همکاران ما میگذارند استفاده کنید. در اونجا میتونید نظرات خودتون رو با ما درمیون بگذارید و اگر مشکلی داشته و به ما اطلاع بدید در اسرع وقت به شما پاسخ داده میشه و مشکل شما تا رسیدن به نتیجه دلخواه شما، پیگیری میشه تا ما بتونیم تجربه خرید خوبی براتون رقم بزنیم.
چون برای ما خیلی مهم هستید ماهیانه از شما به صورت های مختلف مثلا تلفنی، حضوری درون فروشگاه و ... نظرسنجی میکنیم تا بتونیم نیازها و نظرات شما رو بهتر تشخیص بدیم و تا بتونیم شرایط مناسبی برای شما در خریدهای حضوری، اینترنتی و تلفنی ایجاد کنیم و در نهایت با توجه به شناخت دقیق تر نیاز شما عزیزان تجربه خرید خوبی براتون رقم بزنیم.