سوالات متداول
هنگام ثبت کد قرعه کشی با خطا مواجه می شوم، علت چیست؟

اگر با پیغام کارت نامعتبر می باشد و یا قبلا ثبت شده مواجه می شوید به این علت است که کارت بانکی شما توسط خودتان یا شخص دیگری و با شماره موبایل دیگری ثبت شده است. در این صورت بهتر است با همان شماره وارد سامانه شوید، در این صورت به طور اتوماتیک سیستم کارت شما را شناسایی کرده و وارد قسمت ثبت کد می شوید . همچنین در صورتی که خودتان این کارت را قبلا ثبت نکرده باشید، می توانید کارت بانکی دیگری که به نام خودتان می باشد را در سامانه ثبت فرمایید. همچنین در صورتی که اطمینان دارید که خودتان کارتتان را قبلا در باشگاه مشتریان افق کوروش ثبت نکرده اید، با شماره پشتیبانی افق کوروش 1572 تماس حاصل فرمایید یا مشکل خود را در اپلیکیشن باشگاه مشتریان مطرح فرمایید تا همکاران ما مورد را بررسی نمایند.

در صورتی که با پیغام خطای ارتباط با سرور مواجه می شوید، بهتر است در ساعت های دیگر شبانه روز مجددا تلاش فرمایید. احتمال دارد به دلیل درخواست زیاد کاربران ارتباط سرور با سایت به حالت ناپایدار قرار گرفته باشد که به زودی برطرف خواهد شد. لذا بهتر است چند ساعت دیگر مجددا تلاش فرمایید. از شکیبایی شما سپاسگزاریم.

در صورتی که با خطای 500 مواجه شدید ، به این علت می باشد که شما مدت زیادی است که وارد سامانه شده اید ولی به دلیل عدم استفاده از سایت به صورت اتوماتیک از سایت خارج شده اید . لذا دوباره سایت را بارگیری نموده و وارد شوید و کد خود را ثبت فرمایید.

در صورتی که با پیغام کد تکراری می باشد مواجه شدید، به این علت می باشد که این کد را قبلا در سامانه ثبت نموده اید. در صورتی که مطمئن هستید که کد را قبلا ثبت ننموده اید، یکبار از سامانه خارج شده و مجددا وارد شوید و دوباره تلاش نمایید. در صورتی که مشکل برطرف نشده بود خواهشمند است با شماره پشتیبانی افق کوروش 1572 تماس حاصل فرمایید تا همکاران مشکل شما را رسیدگی  و برطرف نمایند.

همچنین لازم به توضیح است که 
با توجه به اینکه جشنواره ماه مبارک رمضان از روز 25 فروردین 1400 شروع شده است، فقط برای  خرید هایی که مربوط به این تاریخ و بعد از آن صورت گرفته کد قرعه کشی زیر فاکتور قابل ثبت  می باشد. در صورتی که کد قرعه کشی شما مربوط به تاریخ قبل از 18 فروردین 1400 می باشد مربوط به جشنواره قبلی بوده که مهلت ارسال کد آن به اتمام رسیده است.

سوالات پر بازدید
آیا برنامه قرعه کشی افق کوروش از تلویزیون صدا و سیما پخش خواهد شد؟
قرعه کشی مربوط به جشنواره ماه مبارک رمضان  جمعه هر هفته ساعت 20:15 تا 21:00 شبکه یک سیما پخش می شود و هر برنامه قرعه کشی مربوط به تاریخ یا تاریخ های  مشخصی است که در هر برنامه عنوان قرعه کشی و تاریخ آن اعلام می گردد. همچنین شما پس از ثبت کد قرعه کشی، از تاریخ ثبت تا پایان جشنواره هر شب شانس برنده شدن خواهید داشت. همچنین ازطریق اینستاگرام افق کوروش به آدرس https://www.instagram.com/okcs.ir/ می توانید برنامه قرعه کشی را مشاهده فرمایید.
جشنواره ماه مبارک رمضان از چه تاریخی آغاز خواهد شد و تا چه تاریخی ادامه خواهد داشت؟
از 25 فروردین 1400 تا پایان ماه مبارک رمضان جشنواره برقرار بوده و قرعه کشی مربوط به هر تاریخ نیز چند روز بعد از آن صورت می گیرد. جهت اطلاعات بیشتر و همچنین مشاهده برندگان می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید.  https://www.okcs.com/festivals/view/72/ramedan1400
جوایز جشنواره ماه مبارک رمضان چیست؟
  جوایز این جشنواره هر شب یک برنده 50 میلیون تومانی می باشد. که در صورت برنده شدن ، از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد. و همچنین شما می توانید در سایت افق کوروش برندگان را مشاهده نمایید. جهت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمایید. https://www.okcs.com/festivals/view/72/ramedan1400
ساعت کاری فروشگاه در ماه مبارک رمضان به چه صورت است ؟
ساعت کاری در فروشگاه در ماه مبارک رمضان طبق روال سابق می باشد وفروشگاه از ساعت 8:30 صبح الی 22:30 به صورت یکسره باز خواهد بود.
چرا کد تخفیفم اعمال نمی شود؟
مشتری گرامی به اطلاع می رساند در حال حاضر چند نوع کد تخفیف داریم. 1- کد تخفیف وفاداری - مربوط به مشتریانی است که عضو باشگاه مشتریان افق کوروش می باشند و این کد تخفیف در صورت فعال بودن در اینستاگرام افق کوروش در بخش استوری ها اطلاع رسانی می گردد. 2- کد تخفیف اولین خرید - که مربوط به مشتریانی می باشد که اولین بار از افق کوروش خرید اینترنتی انجام می دهند. این کد نیز در اینستاگرام افق کوروش ارائه...
چرا باید شماره کارت بانکی خود را در سامانه من اوکی ام ثبت کنم؟ چگونه اعتماد کنم؟
مشتری گرامی با سلام دریافت شماره کارت از شما جهت جلوگیری از تخلفات ثبت کد قرعه کشی توسط فرد دیگری دریافت می شود. همچنین اطمینان داشته باشید که کلیه اطلاعات شما نزد افق کوروش محرمانه تلقی شده و در اختیار هیچ کس دیگری قرار نخواهد گرفت.
آیا هزینه ارسال سفارش از افق کوروش رایگان شده است؟
از تاریخ 30 فروردین تا 5 اردیبهشت 1400 شما همراهان همیشگی افق کوروش می توانید با انتخاب هر کدام از کالاها به صورت آنلاین سفارش گذاری کنید و خرید را بدون هیچ هزینه ی درب منزل تحویل بگیرید. لازم به توضیح است که هزینه ارسال هم برای ارسال عادی و هم برای ارسال یک ساعته در این بازه رایگان خواهد بود. البته می بایست در اپلیکیشن اکالا ، پس از ثبت لوکیشن خود، خرید از افق کوروش را انتخاب نمایید...
آیا ساعات کاری فروشگاه ها در ایام محدودیت های کرونا و تعطیلات مرتبط با آن تغییر خواهد کرد؟
خیر هم اکنون روال کاری فروشگاه ها مانند سابق بوده و در صورت تغییر اطلاع رسانی می گردد و فروشگاه از ساعت 8:30 صبح الی 22:30 به صورت یکسره باز خواهد بود.
هنگام ثبت کد قرعه کشی با خطا مواجه می شوم، علت چیست؟
اگر با پیغام کارت نامعتبر می باشد و یا قبلا ثبت شده مواجه می شوید به این علت است که کارت بانکی شما توسط خودتان یا شخص دیگری و با شماره موبایل دیگری ثبت شده است. در این صورت بهتر است با همان شماره وارد سامانه شوید، در این صورت به طور اتوماتیک سیستم کارت شما را شناسایی کرده و وارد قسمت ثبت کد می شوید . همچنین در صورتی که خودتان این کارت را قبلا ثبت نکرده باشید، می...
ثبت کد قرعه کشی فقط مختص خرید با کارت است ؟
شرکت در جشنواره ارتباطی به نوع پرداخت ندارد ، شما می توانید کد قرعه کشی زیر فاکتور یا پیامک شده را در وب سایت من اکی ام وارد کرده و شماره یکی از کارتهای به نام خود را در قسمت کارتهای من ثبت نمایید ، درصورت مواجه شدن با هر سوال یا مشکل می توانید با شماره 1572 تماس حاصل نمایید.