مجله کوروش / اخبار

۱۳۹۷/۰۴/۲۵

برای دومین سال متوالی، شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در گروه فروشگاه های زنجیره ای و در رقابت با 13برند، با کسب بیشترین آرای مردمی، موفق به دریافت تندیس زرین برند محبوب مصرف کنندگان شد.


۱۳۹۷/۰۴/۲۰

به پاسداشت اهتمام در ایفای مسئولیت اجتماعی، دفاع از هویت ملی و مفاخر ایران،  حمایت از فرهنگ و هنر ایران و همچنین کالای ایرانی، جایزه ملی مسئولیت اجتماعی (CSR) به شرکت فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش تعلق گرفت.۱۳۹۷/۰۳/۲۸
برای اولین بار و در پی پیاده سازی بزرگ ترین ناوگان توزیعی کشور؛

زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد

پس از پیاده سازی موفق بزرگ ترین ناوگان توزیعی کشور و در راستای حفظِ کیفیت و تازگی کالاهای لبنی و یخچالی، برای اولین بار در صنعت فروشگاه های زنجیره ای کشور، ناوگان مجهز به سیستم سرمایش و یا به اصطلاح زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد. 


۱۳۹۷/۰۳/۲۳
امروز ساعت 17 و از شبکه 5 صدا و سیما ؛

افق کوروش میهمان ویژه برنامه "به خانه برمی گردیم"

عصر امروز برنامه "به خانه برمی گردیم"، که همه روزه به صورت زنده از شبکه پنج صدا و سیما در ساعت 17 به روی آنتن می رود، میزبان نماینده ی شرکت فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش است و افق کوروش در این برنامه از سبک زندگی هوشمندانه سخن می گوید.


عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

راه اندازی فروشگاه اینترنتی افق کوروش با برند اُکالا / افتتاح شعب در عراق به زودی 

۱۳۹۶/۰۹/۰۸

 مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در مراسم چهارمین سالگرد افتتاح افق کوروش در جمع خبرنگاران از راه اندازی فروشگاه اینترنتی افق کوروش با برند اُکالا و حضور در خارج از مرزهای ایران خبر داد.