اخبار افق کوروش / سلامتی

۱۳۹۷/۰۱/۲۶
نکاتی که باید در تمیز کردن سرویس بهداشتی منزل خود جدی بگیرید

تکنیک های تمیز کردن سرویس بهداشتی

سرویس های بهداشتی از آنجا همیشه دارای محیط مرطوب می باشند، بهترین مکان برای رشد باکتری و قارچ ها هستند. تمیز کردن سرویس بهداشتی برای زدودن این میکروب ها اهمیت زیادی دارد که تکنیک های آن ها را در این مقاله بیان خواهیم کرد.


۱۳۹۷/۰۱/۲۲
چگونه از شر تار عنکبوت در منزل خلاص شویم

از بین بردن تار عنکبوت در منزل

تار عنکبوت در منزل می تواند باعث بروز مشکلاتی از جلمه تهدید سلامت افراد منزل شود.برای از بردن تار عنکبوت باید شکاف ها بست و از مواد شیمیایی و طبیعی مختلفی نیز استفاده کرد.


۱۳۹۷/۰۱/۱۸
چگونه پنجره منزل را تمیز کنیم؟

تکنیک های تمیز کردن پنجره

برای تمیز کردن پنجره، ابتدا باید گردوخاک روی آن را با آب گرفت و سپس با محلول و مواد پاک کننده، اقدام به از بین بردن لکه ها کرد.


۱۳۹۷/۰۱/۰۶
به راحتی آشپزخانه را با این تکنیک ها تمیز کنید

تمیز کردن آشپزخانه – نکات و تکنیک ها

آشپزخانه مهم ترین قسمت خانه است که به دلیل رفت و آمد زیاد و طبخ غذا بهداشت باید رعایت شود. تکنیک های زیادی در تمیز کردن قسمت های مختلف وجود دارد که در این مقاله بیان کرده ایم.


۱۳۹۶/۱۲/۲۱
تکنیک های اصلی تی کشیدن که باید بدانید

تی کشیدن کف زمین – تکنیک اصلی

تی کشیدن کف زمین باید همیشه انجام شود. برای اینکه بیشترین بازدهی را از تی کشیدن کف زمین به دست بیاورید، باید نکاتی را رعایت کنید که در این مقاله آن ها را بیان کرده ایم.


عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال ۹۷، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با ۱۲۵۲ رديف كالايي و به طول ۲۰ متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.