اخبار افق کوروش / سلامتی

۱۳۹۷/۰۱/۲۶
نکاتی که باید در تمیز کردن سرویس بهداشتی منزل خود جدی بگیرید

تکنیک های تمیز کردن سرویس بهداشتی

سرویس های بهداشتی از آنجا همیشه دارای محیط مرطوب می باشند، بهترین مکان برای رشد باکتری و قارچ ها هستند. تمیز کردن سرویس بهداشتی برای زدودن این میکروب ها اهمیت زیادی دارد که تکنیک های آن ها را در این مقاله بیان خواهیم کرد.


۱۳۹۷/۰۱/۲۲
چگونه از شر تار عنکبوت در منزل خلاص شویم

از بین بردن تار عنکبوت در منزل

تار عنکبوت در منزل می تواند باعث بروز مشکلاتی از جلمه تهدید سلامت افراد منزل شود.برای از بردن تار عنکبوت باید شکاف ها بست و از مواد شیمیایی و طبیعی مختلفی نیز استفاده کرد.


۱۳۹۷/۰۱/۱۸
چگونه پنجره منزل را تمیز کنیم؟

تکنیک های تمیز کردن پنجره

برای تمیز کردن پنجره، ابتدا باید گردوخاک روی آن را با آب گرفت و سپس با محلول و مواد پاک کننده، اقدام به از بین بردن لکه ها کرد.


۱۳۹۷/۰۱/۰۶
به راحتی آشپزخانه را با این تکنیک ها تمیز کنید

تمیز کردن آشپزخانه – نکات و تکنیک ها

آشپزخانه مهم ترین قسمت خانه است که به دلیل رفت و آمد زیاد و طبخ غذا بهداشت باید رعایت شود. تکنیک های زیادی در تمیز کردن قسمت های مختلف وجود دارد که در این مقاله بیان کرده ایم.


۱۳۹۶/۱۲/۲۱
تکنیک های اصلی تی کشیدن که باید بدانید

تی کشیدن کف زمین – تکنیک اصلی

تی کشیدن کف زمین باید همیشه انجام شود. برای اینکه بیشترین بازدهی را از تی کشیدن کف زمین به دست بیاورید، باید نکاتی را رعایت کنید که در این مقاله آن ها را بیان کرده ایم.


عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

استقبال کم نظیر از کتاب هر آنچه که در مورد فرانچایز باید بدانید

۱۳۹۷/۰۸/۲۲

کتاب "هرآنچه که درمورد فرانچایز باید بدانید" با استقبال قابل توجهی از سوی علاقمندان و متقاضیان به ورود به این نوع کسب و کار مواجه شده به طوریکه نسخه الکترونیک آن ظرف ماه های اخیر بیش از ۱۰ هزار بار توسط کاربران دانلود شده است.

زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد

۱۳۹۷/۰۳/۲۸

پس از پیاده سازی موفق بزرگ ترین ناوگان توزیعی کشور و در راستای حفظِ کیفیت و تازگی کالاهای لبنی و یخچالی، برای اولین بار در صنعت فروشگاه های زنجیره ای کشور، ناوگان مجهز به سیستم سرمایش و یا به اصطلاح زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد.