اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
9 دستگاه خودرو؛ جوایز ویژه جشنواره زمستانه فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش
۱۳۹۶/۱۱/۰۱

9 دستگاه خودرو؛ جوایز ویژه جشنواره زمستانه فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش

یک دستگاه خودرو هایما، 3 دستگاه خودرو ساندرو و 5 دستگاه خودرو 206 تنها بخشی از جوایز جشنواره زمستانه فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش است. 


به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، جشنواره زمستانه فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش از ابتدای دی ماه با مشارکت شرکت های اروم نارین ( برند شادلی )، کشت و صنعت برنج آذوقه، چای تشریفات، عرقیجات عصاره طلایی، اویلا و فامیلا آغاز شده است. 


یک دستگاه خودرو هایما S5، یک سفر به اروپا، یک سفر با کشتی کروز، یک سفر به جام جهانی، یک سفر خاص، 8 سفر به مشهد، یک دستگاه یخچال و فریزر الکترو استیل، 14 عدد کارت هدیه نوین زعفران و ... تنها بخشی از جوایز برند نوین زعفران در جشنواره بزرگ زمستانه فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش است. 


علاقمندان می توانند با خرید زعفران از فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش در این جشنواره شرکت کنند و با خرید هر نیم گرم زعفران یک امتیاز ، هر یک گرم زعفران 2 امتیاز، هر 2 گرم زعفران 4 امتیاز و هر 4 گرم زعفران 10 امتیاز کسب کرده و شانس بیشتری در قرعه کشی جوایز ویژه به خود اختصاص می دهند.


همچنین مشتریان با خرید حداقل 30 هزار تومان چای تشریفات از فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش می توانند در قرعه کشی 2 دستگاه خودرو 206 و 1396 کارت خرید 150 هزار تومان، با خرید حداقل 15 هزار تومان از عرقیجات عصاره طلایی در قرعه کشی 3 دستگاه خودرو ساندرو و با خرید برنج آذوقه در قرعه کشی زمستانی هر ماه یک دستگاه خودرو 206 و 30 ربع سکه بهار آزادی شرکت می کنند. 


برای شرکت در قرعه کشی 25 دستگاه یخچال ساید بای ساید و 1397 عدد لوازم خانگی نیز کافی است که از محصولات شادلی و محصولات غیر روغنی اویلا و فامیلا به ترتیب 10 و 20 هزار تومان خرید داشته باشید. 


لازم به ذکر است؛ قرعه کشی جوایز هفتگی جشنواره نوین زعفران ( دو دستگاه گوشی آیفون X و دو دستگاه گوشی نوت 8 سامسونگ) هر دو هفته یک بار برای خریداران این محصول و شرکت کنندگان در مسابقات فضای مجازی برگزار می شود که در اولین قرعه کشی 2 هفتگی محصولات نوین زعفران در جشنواره زمستانه افق کوروش که به صورت زنده از صفحه اینستاگرام شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش پخش شد، به چهار برنده خوش شانس از فروشگاه های ريحاني جنوبي تهران، جهان آرا شيراز، امام خمینی گنبد کاووس و امت رامهرمز گوشی آیفون X و گوشی نوت8 سامسونگ تعلق گرفت. 


شایان توجه است؛ علاقمندان برای شرکت در جشنواره زمستانه فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش بایستی کد 9 رقمی ذیل فاکتور خود را به سامانه پیامکی 10000246 ارسال نمایند و فاکتور را تا پایان قرعه کشی نزد خود نگهداری نمایند.
 


برچسب ها:

فروشگاه های همواره تخفیف
تخفیف
فروشگاه های زنجیره ای
جشنواره
افق کوروش

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.