اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
فروشگاه اینترنتی اکالا برنده جایزه مردمی جشنواره وب و موبایل ایران سال ۹۷
1397/12/01

فروشگاه اینترنتی اکالا برنده جایزه مردمی جشنواره وب و موبایل ایران سال ۹۷

تندیس بخش مردمی یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران با بیشترین آرا کاربران فضای مجازی در بخش وب سایت فروشگاه های اینترنتی به اکالا اعطا گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، جشنواره وب و موبایل ایران با ده‌ها هزار شرکت‌کننده، به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وبسایت‌ها و نرم‌افزار‌های موبایل ایرانی در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود و از ابتدای زمان تأسیس توانسته است نقش مهمی در رشد کیفیت و جایگاه حوزه وب و موبایل در میان استارات آپ ها و مردم داشته باشد. امسال نیز در یازدهمین سال متوالی با حضور پرشور کاندیدای انتخاباتی در بخش داوری و مردمی برگزار شد.

جشنواره هرساله در گروه‌های مختلف، یک وب‌سایت و یک نرم‌افزار موبایل را با رأی داوران به‌عنوان برگزیده معرفی می‌کند و به آن تندیس بهترین وب‌سایت یا بهترین نرم‌افزار موبایل ایران را به‌عنوان بزرگ‌ترین افتخار در حوزه وب و موبایل ایران اهدا می‌کند.

علاوه بر بخش داوری، در بخش دیگری از جشنواره که تحت عنوان نگاه مردمی برگزار می‌شود، وب‌سایت یا نرم‌افزار موبایل برگزیده، توسط آرای کاربران فضای مجازی انتخاب می‌شود. در این بخش محبوب‌ترین وب‌سایت یا نرم‌افزار موبایل، مردم انتخاب می‌شود، به گفته بنیان گذار جشنواره وب و موبایل بیش یک میلیون نفر از کاربران فضای مجازی در بخش ارای مردمی شرکت کرده اند.

در یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در بخش وب‌سایت‌ فروشگاه‌های آنلاین، سوپرمارکت اینترنتی اکالا با بیشترین آرا در بخش مردمی تندیس جشنواره وب و موبایل را به خود اختصاص داد. سوپرمارکت اینترنتی اکالا از بین ۵ کاندیدای انتخابی در قسمت آرا بخش مردمی به‌عنوان محبوب‌ترین فروشگاه آنلاین انتخاب شد و در این بخش مانند دیگر جشنواره‌ها، انتخاب و رضایت مردم مورد نظر بوده است. رای‌های این بخش از طریق فرایند ثبت شماره تماس و انتخاب بهترین و محبوب‌ترین فروشگاه آنلاین از طرف مشتریان و مردم صورت گرفته است. این نشان می‌دهد که اکالا در میان همۀ فروشگاه‌های آنلاینی که در جشنواره شرکت داشتند توانسته نظر ارزشمند مردم و مشتریانش راجلب کرده و رضایت خاطر آن‌ها را فراهم کند.

اکالا یک فروشگاه اینترنتی است که در حدود یک و سال و نیم فعالیت مستمر در زمینه خرید مایحتاج روزانه همشهریان عزیز به‌صورت آنلاین و اینترنتی دارد. مشتریان عزیز می‌توانند، در این فروشگاه ‌همه کالاهایی که در سوپرمارکت‌های محلی یا فروشگاه‌های بزرگ عرضه می‌شود را پیدا کنند و هرآن چه لازم دارند را به‌صورت آنلاین تهیه‌کرده و در محل، تحویل بگیرند. همچنین سوپرمارکت اینترنتی اکالا امکان سفارش تلفنی را نیز برای مشتریان عزیز فراهم نموده است. نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در خصوص هر محصول و میزان رضایت خود را در سایت می‌توانند درج نمایند یا به‌صورت تلفنی به قسمت پشتیبانی مطرح کنند.

در حال حاضر فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با بیش از 300 شعبه در تهران، قدرتمندترین سوپرمارکت اینترنتی در تهران را ازنظر سرعت تحویل و تخفیف‌های مناسب، راه‌اندازی کرده است. سوپرمارکت اینترنتی اکالا با استفاده از روش‌های پرداخت آسان، ویترین عالی و طرح‌های تخفیفی بی‌نظیر در وب‌سایت، امکان خرید باقیمت و تخفیف مناسب را برای همه مشتریان عزیز به وجود آورده است. علاوه بر همه این موارد، تمام محصولات ارائه‌شده در فروشگاه اینترنتی اکالا دارای مجوز و استانداردهای لازم از وزارت بهداشت بوده و تاریخ‌مصرف هر کالای ارسالی به‌صورت مجزا کنترل می‌شود، اما بااین‌وجود سوپرمارکت اینترنتی اکالا این امکان را به مشتریان داده است، تا 72 ساعت پس از خرید، در صورت عدم رضایت از کالای خریداری‌شده، آن کالا را مرجوع نمایند.


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه های زنجیره ای
فروشگاه ها ی زنجیره ای افق کوروش
فروشگاه های همواره تخفیف
تخفیف
فروشگاه اینترنتی
فروشگاه اینترنتی اکالا
اکالا

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها