اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
مسابقه
۱۳۹۷/۱۲/۰۷
افق کوروش برگزار می کند؛

مسابقه "مامانم می دونه" به مناسبت روز مادر 

شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به مناسبت روز مادر مسابقه ای تحت عنوان " مامانم می دونه" را با 10 جایزه ارزنده برگزار می نماید.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، این شرکت به مناسبت فرار رسیدن روز مادر مسابقه ای با نام "مامانم می دونه " را جهت به اشتراک گذاشتن خاطرات شیرین مخاطبان فضای مجازی از کمک و راهنمایی مادر خود در لحظات حساس، برگزار می نماید.

علاقمندان تا 15 اسفند ماه فرصت دارند؛ با به اشتراک گذاشتن خاطرات خود در کامنت پست های مامانم میدونه در صفحه رسمی اینستاگرام شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، به آدرس http://instagram.com/okcs.ir  در این مسابقه شرکت کنند و برنده جایزه نقدی شوند.

لازم به ذکر است؛ خاطرات به اشتراک گذاشته شده توسط داوران مورد بررسی قرار خواهد گرفت و به 10 خاطره برگزیده یک کارت هدیه 10 میلیون ریالی اهدا می گردد.

شایان توجه است؛ در صورت بسته شدن کامنت های پست آخر صفحه اینستاگرام، مخاطبان عزیز می توانند خاطرات خود را در کامنت پست های بعدی که مربوط به مسابقه مامانم می دونه می باشد، ثبت نمایند.


برچسب ها:

فروشگاه افق کوروش
فروشگاه ها ی زنجیره ای افق کوروش
فروشگاه های همواره تخفیف
تخفیف
روز زن
روز مادر

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.