اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
حضور فعال شرکت های زیر مجموعه گروه صنعتی گلرنگ در دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه
۱۳۹۸/۰۱/۳۱

حضور فعال شرکت های زیر مجموعه گروه صنعتی گلرنگ در دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه

 گروه صنعتی گلرنگ در دوازدهمين نمايشگاه بين‌المللي بورس، بانک و بيمه ميزبان بازدیدکنندگان و فعالان اقتصادي خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بانک، بیمه و بورس که از دوم تا پنجم اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود، شرکت های زیرمجموعه های گروه صنعتی گلرنگ حضور خواهند داشت. 

در این نمایشگاه، شرکت سبد گردان کوروش، واسپاری ارزش آفرین گلرنگ، صندوق ارزش آفرین گلرنگ، پدیده شیمی قرن، گروه صنعتی پاکشو، پردیس سینمایی کوروش، صنعت غذایی کوروش و فروشگاه زنجیره ای افق کوروش به عنوان شرکت های زیرمجموعه و دارایی های تحت مدیریت گروه صنعتی گلرنگ با استقرار در غرفه‌هاي مشترک، توانمندي‌ها و دستاوردهاي خود را در قالب صنایع مختلف در معرض دید بازدیدکنندگان نمایشگاه قرار خواهند داد.

علاقمندان جهت آگاهی از آخرین دستاوردها و خدمات شرکت های زیر مجموعه گروه صنعتی گلرنگ می توانند به سالن 41B  غرفه 24 مراجعه کنند؛ همچنین مدیران و کارشناسان مالی این شرکت ها با حضور در غرفه، آماده پاسخگویی به سوالات بازدیدکنندگان هستند.  

گفتنی است؛ افق کوروش به عنوان نخستین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران و به عنوان بزرگترین فروشگاه زنجیره ای کشور با بیش از 1360 شعبه در کشور به همراه 7 شرکت دیگر از زیر مجموعه های گروه صنعتی گلرنگ ضمن ارائه آخرین دستاوردها و خدمات خود برای علاقمندان، با حضور کارشناسانی از واحد بازاریابی و مالی آماده پاسخگویی به سوالات بازدیدکنندگان، سهامداران و مشتریان عزیز است.

 

 

 


برچسب ها:

فروشگاه های همواره تخفیف
فروشگاه افق کوروش
دوازدهمین نمایشگاه بورس بانک بیمه
نمایشگاه
بورس و اوراق بهادار تهران
نمایشگاه بورس بانک بیمه
نمایشگاه بین المللی تهران

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

برای کمک به هموطنان آسیب دیده در سیل فقط امتیاز خرج کنید

۱۳۹۸/۰۲/۱۵

در آستانه ماه مبارک رمضان و در پی اجرای کمپین به رسم همسایگی، اعضای باشگاه مشتریان افق کوروش برای کمک به هموطنانِ آسیب دیده در مناطق سیل زده، با واگذاری 30 و 50 امتیاز ، افق کوروش را در تهیه و ارسال بسته های غذایی و بهداشتی یاری کردند؛ تا هفتم خردادماه برای پیوستن به این کمپین فرصت باقیست. 

افق کوروش در سال 97 خوش درخشید

۱۳۹۸/۰۲/۰۲

مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ در دیدار نوروزی با همکاران شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش ضمن قدردانی از تلاش های همکاران، از درخشش این شرکت در سال 97 ابراز خرسندی کردند .