اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
هر فروشگاه زنجیره ای افق کوروش یک جایزه/ بیش از 1800 جایزه برای 6 سال همراهی
۱۳۹۸/۰۹/۰۶
در آستانه ششمین سالگرد افتتاح افق کوروش؛

هر فروشگاه زنجیره ای افق کوروش یک جایزه/ بیش از 1800 جایزه برای 6 سال همراهی

فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در آستانه ششمین سالگرد افتتاح این شرکت علاوه بر ارائه تخفیفات ویژه، بیش از 1800 جایزه نفیس برای مشتریان درنظر گرفته است.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، در آستانه ششمین سالگرد افتتاح فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش بیش از 1800 جایزه نفیس به همراه تخفیفات ویژه به پاس شش سال همراهی مشتریان عزیز، در نظر گرفته شده است.

مشتریان افق کوروش تا پایان آذر ماه به ازای هر 66 هزار تومان خرید از شعب سراسر کشور یک امتیاز دریافت کرده و با ثبت کد قرعه کشی از طریق شماره گیری #1572*500* می توانند در قرعه کشی 1800 کارت هدیه یک میلیون ریالی شرکت نمایند.

همچنین مشتریان در روزهای 7 لغایت 9 آذر ماه می توانند از تخفیفات ویژه جشنواره "عجب تخفیفی" افق کوروش استفاده نمایند و علاوه بر آن تا پایان آذر ماه با ثبت کد قرعه کشی به ازای فاکتورهای بیشتر از 66 هزار تومان در وب سایت www.my.okcs.com  در قرعه کشی ویژه 3 کارت هدیه 10 میلیون ریالی شرکت کنند.

گفتنی است برای 3 نفر اول که بیشترین امتیاز را کسب و در وب سایت www.my.okcs.com ثبت نمایند، بدون قرعه کشی و به ترتیب جوایز ارزنده گوشی تلفن همراه سامسونگ A7 ، دوربین دیجیتال کنون DSLR و کنسول بازی پلی استیشن 4 در نظر گرفته شده است.

برای اطلاع از تخفیفات جشنواره "عجب تخفیفی" می توانید به آدرس اینترنتی http://landing.okcs.com/ مراجعه فرمائید.


برچسب ها:

فروشگاه زنجیره ای
تخفیف
شش سالگی افق کوروش
قرعه کشی
فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
تولد شش سالگی
جوایز نفیس
جشنواره تخفیفات

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

کارت اعتباری معیشتی به رانندگان فعال حمل و نقل عمومی شهری ارائه می شود

۱۳۹۸/۰۵/۲۶

در راستای حمایت از رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی شهری کشور، تفاهم نامه ای سه جانبه با اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور و بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف اجرای طرح اعطای کارت اعتباری خرید کالا به امضاء رسید.