اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
محموله کمک رسانی افق کوروش به مردم نجیبِ بلوچ اهدا شد
۱۳۹۸/۱۰/۲۸
در دو روز متوالی و از طریق بالگرد ؛

محموله کمک رسانی افق کوروش به مردم نجیبِ بلوچ اهدا شد

در سفری دو روزه به استان سیستان و بلوچستان، بیش از یک هزار بسته غذایی-بهداشتی افق کوروش از طریق بالگرد بین هموطنان مان در مناطق سیل زده این استان توزیع شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، این شرکت در پی وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی اقدام به توزیع بیش از یک هزار بسته غذایی و بهداشتی در مناطق سیل زده این استان نمود.

بلافاصله پس از وقوع سیل ویرانگر در استان سیستان و بلوچستان، شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به عنوان بزرگترین فروشگاه زنجیره ای ایران با بیش از یک هزار و هشتصد شعبه در کشور برای کمک رسانی به مردم نجیب و شریف این استان به مناطق سیل زده سفر کرد و ضمن ابراز همدردی با مردم مهربان و بی توقع این استان، بسته های غذایی و بهداشتی شرکت را که حاوی مواد شوینده، بهداشتی و غذایی بود، به آنها اهدا کرد.

محموله کمک رسانی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به استان سیل زده سیستان و بلوچستان به همت همکاران انبار افق کوروش در کرمان در کوتاه ترین زمان ممکن بسته بندی شد و بلافاصله این محموله از انبار واقع شده در استان کرمان راهی استان سیستان و بلوچستان شد.

از آنجایی که به جهت مسدود بودن جاده ها امکان ارسال محموله های کمک رسانی افق کوروش به مناطق سیل زده مقدور نبود، بسته های غذایی و بهداشتی افق کوروش در دو روز متوالی از طریق دو فروند هلی کوپتر هلال احمر در چابهار بارگیری شد و در مناطق سیل زده ی کاجو و آهوران و روستاهای اطراف آن منجمله در واسک، رودبن، جنگل، علی آباد، موشکونت، سیسرکبن، راینگتان، تنگسر و سایر مناطق محرومی که در مسیر و محاصره شده در سیل بودند، توزیع شد.

 

 

 


برچسب ها:

سیل سیستان و بلوچستان
مسئولیت اجتماعی
فروشگاه زنجیره ای
هلال احمر
سیل زدگان
کمک رسانی

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

کارت اعتباری معیشتی به رانندگان فعال حمل و نقل عمومی شهری ارائه می شود

۱۳۹۸/۰۵/۲۶

در راستای حمایت از رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی شهری کشور، تفاهم نامه ای سه جانبه با اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور و بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف اجرای طرح اعطای کارت اعتباری خرید کالا به امضاء رسید.