اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
افق کوروش 2 هزار شعبه ای شد
۱۳۹۸/۱۲/۲۹

افق کوروش 2 هزار شعبه ای شد

شعب فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در آخرین روزهای سال 98 از دو هزار شعبه عبور کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، این شرکت توانست سال 98 را با 2 هزار شعبه فعال در 377 شهر ایران به پایان برساند و رکورد تازه ای را در صنعت خرده فروشی ایران به نام خود ثبت کند.

هم اکنون فروشگاه زنجیره ای افق کوروش با 2 هزار شعبه فعال در ایران، بزرگترین فروشگاه زنجیره ای ایران از منظر تعداد شعب محسوب می شود و در شاخص تعداد نیروی شاغل با همکاری 13 هزار و 500 نیروی انسانی توانمند، کماکان جایگاه نخست را صنعت خرده فروشی کشور به خود اختصاص داده است.

افق کوروش در سال 98 به عنوان چهل و دومین شرکت برتر ایران توانست همچون دو سال گذشته، رتبه نخست پرفروش ترین و بهره ورترین شرکت را در گروه فروشگاه های زنجیره ای از آن خود کند.

در پی اقبال هموطنان به دریافت نمایندگی از افق کوروش، تعداد شعب فرانچایز این شرکت نیز در سال 98 با رشد دو نیم برابری رو به رو شد به طوریکه در انتهای اسفندماه 98، تعداد فرانچایزهای افق کوروش از 860 نمایندگی عبور کرد و هم اینک افق کوروش با بیشترین اعطای نمایندگی به مردم، بزرگترین شرکت‌ اعطا کننده ی فرانچایز (نمایندگی) در ایران محسوب می شود.

امسال سهام شرکت با استقبال بسیار خوبی از سوی فعالان بازار سرمایه همراه شده به طوریکه سهم شرکت در سال 98 با رشد قابل توجهی رو به رو شد و در روزهای پایانی سال توانست از قیمت 9 هزار تومان عبور کند.


برچسب ها:

افق کوروش
عید نوروز
فرانچایز
2هزار شعبه
توسعه شعب

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

کارت اعتباری معیشتی به رانندگان فعال حمل و نقل عمومی شهری ارائه می شود

۱۳۹۸/۰۵/۲۶

در راستای حمایت از رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی شهری کشور، تفاهم نامه ای سه جانبه با اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور و بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف اجرای طرح اعطای کارت اعتباری خرید کالا به امضاء رسید.