اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
رشد  شعب فروشگاهی، افزایش فروش و سود مهم ترین اهداف محقق شده افق کوروش
1399/06/23
رئیس هیأت مدیره افق کوروش عنوان کرد:

رشد  شعب فروشگاهی، افزایش فروش و سود مهم ترین اهداف محقق شده افق کوروش

رئیس هیات مدیره فروشگاه های زنجیره ای افق کورووش رشد شعب فروشگاهی و افزایش فروش و سود را مهم ترین اهداف محقق شده این شرکت در سال مالی منتهی به اسفند ماه 98 دانست.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، علی ابراهیمی رئیس هیأت مدیره این شرکت در حاشیه مجمع عمومی سالیانه افق کوروش در خصوص گزارش های ارائه شده در این مراسم گفت: دومین مجمع عمومی عادی سالیانه افق کوروش با هدف بررسی عملکرد سال مالی 98 تشکیل شد و طی آن صورت‌های مالی و عملکرد شرکت در سال مالی گذشته مورد تصویب هیأت رئیسه و سهامداران قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: یکی از تصمیمات مهم مطرح شده در مجمع تقسیم سود سهام بود که به ازای هر سهم 500 تومان و در مجموع 500 میلیارد تومان تقسیم سود به تصویب رسیده است.

ابراهیمی در رابطه با زمان تقسیم سود بین سهام داران شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش بیان کرد: با توجه به اینکه تا پایان شهریور ماه برای استفاده از حق تقدم فرصت وجود دارد، در نهایت از ابتدای مهر سود تصویب شده به سهام داران پرداخت خواهد شد.

رئیس هیأت مدیره شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در تحلیل عملکرد این شرکت در یک سال گذشته اظهار داشت: رشد تعداد فروشگاه ها یکی از مواردی است که سال گذشته با همت همکاران اتفاق افتاد و از تعداد حدود 1300 فروشگاه به بیش از 2 هزار شعبه رسیدیم. این امر موجب توسعه خدمت رسانی و  افزایش فروش و در نهایت سود شرکت برای سهامداران گردیده است.


برچسب ها:

افق کوروش

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

انتخاب مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به عنوان رئیس هیأت مدیره

1399/04/30

در دومین دوره انتخابات اتحادیه سراسری فروشگاه های زنجیره ای دکتر امیرخسرو فخریان مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با کسب اکثریت آراء برای بار دوم به عنوان رئیس این اتحادیه انتخاب شد.

تجدید میثاق افق کوروشی ها با آرمان های بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ

1399/03/03

مدیران و کارکنان افق کوروش در جوار مزار استاد حاج محمد کریم فضلی- بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ- عهد و پیمان بسته اند که برای آبادی و شکوفایی سرزمین ایران تلاش کنند و راه ایشان را برای دستیابی به چشم اندازهای ترسیم شده ادامه دهند.