اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
کسب جایزه بین المللی شهرت و محبوبیت از سوی کشور آلمان به افق کوروش
۱۳۹۶/۰۴/۳۱

کسب جایزه بین المللی شهرت و محبوبیت از سوی کشور آلمان به افق کوروش

 

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش نشان زرین برترین و معتبرترین فروشگاه زنجیره ای در عرضه محصولات با کیفیت و همچنین جایزه بین المللی شهرت و محبوبیت در خدمات فروشگاه های زنجیره ای از سوی کشور آلمان را به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی، فروشگاه زنجیره ای افق کوروش با توجه به دستاوردها و سوابق موفق در عرضه محصولات با کیفیت و حمایت از تولیدات داخلی و ایجاد اشتغال، موفق به دریافت نشان زرین برترین و معتبرترین فروشگاه زنجیره ای در عرضه محصولات با کیفیت شد.

در شانزدهمین اجلاس سرآمدان اقتصاد ایران که با هدف معرفی دستاوردها و عملکرد مطلوب شرکت های پیشرو در اقتصاد کشور و بررسی راهکارهای انتقال تجارب موفق آنان به دیگر مجموعه ها در مسیر رشد و توسعه برگزار گردید، فروشگاه زنجیره ای افق کوروش موفق به دریافت نشان زرین برترین و معتبرترین فروشگاه زنجیره ای در عرضه محصولات با کیفیت شد.

نشان زرین برترین و معتبرترین فروشگاه زنجیره ای در عرضه محصولات با کیفیت

همچنین در این اجلاس که با حضور مقاماتی از نهاد ریاست جمهوری، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت امور اقتصاد و دارایی، مدیران نظام بانکی کشور و مدیران صنایع تولیدی و خدماتی در مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید، فروشگاه زنجیره ای افق کوروش توانست استاندارد و جایزه بین المللی شهرت و محبوبیت (Popularity chain store Awards) در خدمات فروشگاه های زنجیره ای از سوی کشور آلمان را دریافت کند.


برچسب ها:

افق کوروش
فروشگاه زنجیره ای
فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش
محصولات با کیفیت
جایزه بین المللی شهرت
ایجاد اشتغال

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد

۱۳۹۷/۰۳/۲۸

پس از پیاده سازی موفق بزرگ ترین ناوگان توزیعی کشور و در راستای حفظِ کیفیت و تازگی کالاهای لبنی و یخچالی، برای اولین بار در صنعت فروشگاه های زنجیره ای کشور، ناوگان مجهز به سیستم سرمایش و یا به اصطلاح زنجیره سرد در فروشگاه های همواره تخفیف افق کوروش راه اندازی شد.