اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
افتتاح صدمین فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش در منطقه چهار
۱۳۹۶/۰۷/۳۰

افتتاح صدمین فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش در منطقه چهار

مراسم افتتاح صدمین فروشگاه زنجیره‌ای افق کوروش در منطقه چهار با حضور مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، در این مراسم مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش از تلاش های معاونت و همکاران منطقه چهار افق کوروش در این مسیر قدردانی کرد و در ادامه ضمن اشاره به مزیت ها و منافع قابل توجه فروشگاه های زنجیره‌ای برای اقتصاد ملی، بهره گیری از تجربیات بین المللی به منظور اصلاح نظام توزیع و ایجاد فروشگاه های زنجیره ای در کشور در راستای کاهش هزینه خانوارها را مورد تاکید قرار داد. 


در ادامه کاظم کلب خانی معاون منطقه چهار فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با اشاره به فرآیندِ صدتایی شدن فروشگاه های افق کوروش در منطقه 4،  از زحمات و رهنمودهای مدیرعامل افق کوروش در این مسیر قدردانی کرد و در ادامه ابراز امیدواری نمود که دست یابی به این گونه موفقیت ها برای فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش کماکان تداوم داشته باشد. 


در پایان این مراسم مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به پاسداشت تلاش های ارزشمند همکاران منطقه چهار افق کوروش، با اهدای لوح تقدیر از برخی مدیران فروش، سرپرستان فروشگاه های افق کوروش و همچنین پرسنل ستادی منطقه 4 تجلیل کرد. همچنین پرسنل منطقه 4 افق کوروش نیز با اهدای لوحی به مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش از حمایت و زحمات ایشان قدردانی کردند.

 

 


 

 


برچسب ها:

افق کوروش
فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
امیرخسرو فخریان
مدیرعامل افق کوروش
منطقه 4
مراسم افتتاحیه
افتتاح صدمین فروشگاه

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.