اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
دومین محموله مواد غذایی و بهداشتی افق کوروش به منطقه زلزله زده سرپل ذهاب ارسال شد 
۱۳۹۶/۰۸/۲۴

دومین محموله مواد غذایی و بهداشتی افق کوروش به منطقه زلزله زده سرپل ذهاب ارسال شد 

دومین محموله مواد غذایی و بهداشتی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش برای کمک رسانی به مردم مناطق زلزله زده شهرستان سرپل ذهاب ارسال شد. 

به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، صبح امروز دومین محموله شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش حاوی مواد غذایی و محصولات بهداشتی برای کمک رسانی به مردم مناطق زلزله زده غرب کشور اعزام شد.  


این محموله بیش از 1000 بسته غذایی است که کلیه کالاهای اساسی ازجمله روغن، برنج، حبوبات، نان و غلات، قند و شکر  و همچنین محصولات پروتئینی، لبنیاتی، کنسروی ، غذاهای نیمه آماده و غیره را در برمی گیرد، این بسته های غذایی در میان مردم منطقه زلزله زده استان های غربی کشور و شهرستان سرپل ذهاب توزیع می شود.  


در دومین محموله شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش بسته های بهداشتی حاوی کلیه اقلام و محصولات بهداشتی، سلولزی و شوینده مورد نیاز نیز برای توزیع و کمک رسانی به مردم مناطق زلزله زده غرب کشور ارسال گردید. 

 


برچسب ها:

فروشگاه های همواره تخفیف
افق کوروش
فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
کرمانشاه
کمک به زلزله زدگان
#تخفیف

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.