اخبار افق کوروش /  اخبار

چاپ
محموله 10 تُنی افق کوروش به روستاهای زلزله زده استان کرمانشاه اعزام شد  
۱۳۹۶/۰۸/۳۰
صبح امروز؛ 

محموله 10 تُنی افق کوروش به روستاهای زلزله زده استان کرمانشاه اعزام شد  

 محموله ی  10 تُنی حاوی مواد غذایی، محصولات بهداشتی و وسایل گرمایشی از سوی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به روستاهای زلزله زده استان کرمانشاه اعزام شد. 


به گزارش روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، این محموله 10 تُنی محصولات غذایی شامل کلیه ی کالاهای اساسی و ضروری از جمله روغن، برنج، حبوبات، نان و غلات، قند و شکر، محصولات پروتئینی، لبنیاتی، کنسروی  و غذاهای نیمه آماده و همچنین محصولات بهداشتی، سلولزی و مواد شوینده را در برمی گرفت که در روستاهای ریزوند، علی اکبر، دشت ذهاب، دهستان سرقلعه، بان شیروان، پالان نرگس، الیاسی احمد، بریموند ناوکل، جلالوند، احمد آباد و فولادی توزیع شد. 


محموله دیگری شامل چادر، پتو، البسه گرم، نایلون ضخیم برای پوشش چادرها و وسایل گرمایشی به منظور توزیع در روستاهای مناطق زلزله زده غرب کشور از سوی فروشگاه زنجیره ای افق کوروش تهیه شد و به روستاهای زلزله زده ارسال گردید.


لازم به ذکر است؛ کارکنان ساختمان مرکزی فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با اختصاص بخشی از درآمد آبان ماه خود و همچنین با تهیه وسایل گرمایشی و پوشاک گرم برای کمک رسانی به هموطنان در روستاهای زلزله زده استان کرمانشاه سهیم شدند. 

 


 

 


برچسب ها:

فروشگاه های همواره تخفیف
افق کوروش
فروشگاه زنجیره ای
تخفیف
فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
کرمانشاه
کمک به زلزله زدگان

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

افق کوروش برای عرضه اولیه در بورس معرفی شد/ استقبال از معارفه اولین فروشگاه زنجیره ای در بورس تهران

۱۳۹۷/۱۰/۱۱

مراسم معارفه  افق کوروش پیش از عرضه اولیه سهام در بورس، با تشریح آخرین وضعیت مالی و عملکردی درباره چشم انداز، اهداف کلان، پیش بینی سود هر سهم سال 97، ریسک ها و تمهیدات برگزار شد.

ركورد بلندترين فاكتور خريد به طول 20 متر در افق كوروش ثبت شد / طولانی ترين فاكتور با 1252 رديف كالا + عکس

۱۳۹۷/۱۰/۰۴

در آستانه ی بلندترین شب سال، بلندترین و طولاني ترين فاكتور خريد در فروشگاه زنجيره اي افق كوروش به چالش گذاشته شد و بلندترين فاكتور با 1252 رديف كالايي و به طول 20 متر از استان خراسان رضوي توانست اين ركورد را به نام خود ثبت كند.

​ERP، راهکاری بین المللی برای شرکتی در سطح بین المللی

۱۳۹۷/۰۹/۲۸

افق کوروش، اولین فروشگاه زنجیره ای در ایران، اولین شرکت در سطح منطقه و از بزرگترین شرکت هایی است که در این وسعت پروژه ERP را به صورت یکپارچه برای صندوق های فروشگاهی و دفترمرکزی پیاده سازی می کند؛ تعداد شرکت هایی که در این اندازه و در دنیا موفق به پیاده سازی این سیستم شده اند، انگشت شمارند.